Evde Köpeğe Gömlek Yakasından Tasma Yapmak


Evinizde köpeğiniz varsa ve onu giydirmeyi, hatta süslemeyi seviyorsanız bu yazımda paylaştığım çalışma hoşunuza gidecektir. Evde kullanmadığınız eski gömlekleri atıyorsanız veya kesip değerlendiriyorsanız, onların yaka kısmını kullanarak köpeklerinize sevimli yaka şeklinde tasmalar yapabilirsiniz. Köpeklere papyon yapıldığını daha önce görmüştüm.

Bu yazımda paylaştığım çalışma da bir nevi ona benziyor. Evde köpek tasması yapmak için daha önce bu tür çalışmalar paylaşmamıştım. Bu yazımda sizlere evde gömlek yakasından köpek tasması yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Yapımı oldukça kolay ve sizde kısa sürede hemen yapabilirsiniz. Öncelikle kullanmadığınız oduncu gömlekleri varsa, onların yaka kısımları oldukça kalın olduğu için onları tercih edebilirsiniz.

Gömleğin yaka kısmını pürüzsüzce kestikten sonra köpeğinizin tasmasına geçirmeniz ve ister dikin, ister yapıştırın ama bir şekilde sabitleyin. Hatta tasmasının ipini yada zincirini yakanın altından geçirecek şekilde orayı dikebilirsiniz. İnanın çalışma bittiğinde harika görünecekler. Köpeğinizi seviyorsanız mutlaka bu çalışmayı yapın ve farkınız olsun. Şimdi sizleri evde gömlek yakasından köpek tasması yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kopeklere-gomlek-yakasindan-tasma-yapmak

Eski gömlek yakasından sevimli köpek tasmaları yapabilirsiniz. Değişik gömleklerden daha değişik köpek tasmaları yapabileceğinizi de unutmayın. Bu yazımda paylaştığım çalışmayı eğer bir köpek sahibi iseniz mutlaka yapmayı düşünmelisiniz. Yapımı oldukça kolay olduğunu söyleyebilirim. Eski gömlek yakasından köpek tasması yaparak bunu satışa da sunabilirsiniz. Sevdiklerinizin köpekleri içinde onlara hediye olarak düşünebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://www.upsocl.com/creatividad/estas-son-10-increibles-ideas-que-debes-hacer-tu-mismo-para-mimar-aun-mas-a-tu-cachorro/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*