Evde Krokodil Bebek Patiği Yapımı

Krokodil Bebek Patik Modeli

Krokodil bebek patiği yapımında kullanacağımız bu güzel çalışmayı bizlere hediye eden Arzu hanıma teşekkür ederiz. Birçok örgü patik işinde Arzu hanımdan yararlanmıştık. Kendisi örgü işinde özellikle de patik işlerinde usta diyebiliriz. Krokodil bebek patiği nasıl yapılır diyenler için paylaşmak istediğim bu çalışmayı seveceksiniz.

Yapımı ve anlatımı güzel olan çalışmayı zorlanmadan modeli öğrenip, hemen modeli çıkartmak isteyeceksiniz. Tığ işi veya şiş işi yapılan bu çalışmayı değişik renkler tercih ederek daha da güzel bir hale getirebilirsiniz.

Simli ipten patik yapabilir ve parlak görünümü ile görenleri de şaşırtabilirsiniz. Krokodil patik örgü örneğine başlamadan önce tamamlanmış haline bir bakın. Daha sonra yapıp yapmayacağınıza karar verin derim.

Bence yapılması gerekilen örgü bebek patik örneklerinden birisi. Seveceğiniz bir model. Benzer patik örgülerini sıkça paylaşmıştık sitemizde. Ama bu görüntüsü olsun şık duruşu olsun beğeneceğiniz bebek patik modelleri arasında yer alıyor.

Anlatımlı çalışmayı izleyip, öğrendikten sonra başlayabilir ve tahminen 1/2 gün içinde bu güzel modeli ortaya çıkarabilirsiniz. İyi bir örgücü teyze iseniz yarım günde dahi ortaya bu şekli çıkarabileceğinizi düşünüyorum.

evde-krokodil-bebek-patigi-yapimi

evde-krokodil-bebek-patigi-yapimi

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Evde Krokodil Bebek Patiği Yapımı için yorumda bulun

    Evde Krokodil Bebek Patiği Yapımı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evde Krokodil Bebek Patiği Yapımı için ilk yorumu yapabilirsin.