Evde Kumaştan Kolay Dinozor Oyuncak Yapmak

evde-kumastan-kolay-dinozor-oyuncak-yapmak-564x415

Evde dinozor oyuncak yapmak için daha önce sanırım bir çalışma veya proje paylaşmamıştım. Bu yazımda sizlere evde kumaştan kolay dinozor oyuncak yapmak isteyenler için çok güzel bir şablon ve resimli anlatım paylaştım.

Şablonda parçaları nasıl keseceğiniz ve nasıl birbirine birleştirip, dinozor oyuncak yapımını tamamlamanız gerektiği aktarılmış. Kolay bir şekilde sizde kumaştan dinozor oyuncak yapabilirsiniz. Evde çocuklarınıza bu oyuncak çalışmasını yaparak onları mutlu edebilirsiniz.

Yada evinizde oyuncak süs çalışmalarını seviyorsanız da bu güzel çalışmayı zorlanmadan yapabileceğinizi belirtmek isterim. Evde kumaştan oyuncak dinozor yapmak için paylaştığım resimli anlatımda tüm aşamalar verilmiş.

Tek yapmanız gereken adımları uygulamak ve kolay dinozor oyuncak yapmak için çalışmayı tamamlamak. Şimdi sizi kumaştan oyuncak dinozor yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

evde-kumastan-kolay-dinozor-oyuncak-yapmak

source : http://www.bloglovin.com/frame?post=1349851673&group=0&frame_type=a&blog=468714&link=aHR0cDovL2VsamFyZGluZGVsb3NzdWVub3MuYmxvZ3Nwb3QuY29tLzIwMTMvMDcvZGl5LWRpbm9zYXVyaW8tZGUtdHJhcG8uaHRtbA&frame=1&click=0&user=0

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*