Evde Kumaştan Oyuncak Yapmak

evde-kumastan-oyuncak-yapmak-564x415

Bu çalışmaya bir isim veremedim. Tavşana da benziyor. Başka bir kukla modeline de benziyor. Evde kumaştan oyuncak yapmak dedim. Ancak siz yapmak istediğinizde ve yaptığınızda ona bir isim düşünebilirsiniz.

Evde kumaş oyuncak yapmak için daha önce sitemizde ki kumaş işleri ve oyuncak kategorileri ile kendin yap bölümlerinde birçok çeşitli oyuncak yapma işleri paylaşmıştım.

Bu yazımda paylaştığım çalışma da yine aynı onlara benziyor ve yine kumaştan yapılan oyuncak tarifi verilmiş. Resimli anlatımda tüm detaylar mevcut. Sizde zorlanmadan ve kolaylıkla aşamaları takip ederek bu güzel çalışmayı yapacağınızı düşünüyorum.

Evde kolay oyuncak yapmak için sitemizdeki diğer oyuncak çalışmaları hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Evde kumaştan oyuncak yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

evde-kumastan-oyuncak-yapmak

source : http://tildas.ru/master-klass-myagkaya-igrushka/721-tilda-zayac-master-klass-po-poshivu-igrushki.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*