Evde Kumaştan Papyon Yapımı – Resimli Anlatım

Kumaş Papyon Yapılışı

Evde kumaştan yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere çok güzel bir papyon yapımı ile ilgili çalışma paylaşacağım.

Evde kumaştan papyon yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımlardan yararlanarak sizde çok güzel papyonlar yapabilirsiniz. Paylaşacağım çalışma kumaştan yapılmış. Ancak siz farklı kumaş türleri veya keçe kullanabilirsiniz. Erkek bebek papyon nasıl yapılır diyenler mutlaka incelemeli.

Evde kumaş kullanarak çok kolay bir şekilde papyonlar yapabilir ve çocuklarınıza yada eşinize hediye edebilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen bayanları da ilgilendiren bu yazımdaki çalışmayı öğrenerek, evlerine ek kazanç getirebilirler.

Evde kumaştan papyon çalışmasını kolayca öğrenip evden para kazanabilirsiniz. Farklı renkte papyonlar yapabilir ve kıyafetlerinizde kullanabilirsiniz. Son zamanlarda kravat kullanımı gibi papyon kullanımı da epey yaygınlaştı.

source : https://www.boho-weddings.com/2014/05/26/diy-tutorial-handmade-bow-tie/

arc tissu – fabric bow – Stoff Bogen

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Evde Kumaştan Papyon Yapımı – Resimli Anlatım için yorumda bulun

    Evde Kumaştan Papyon Yapımı – Resimli Anlatım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evde Kumaştan Papyon Yapımı – Resimli Anlatım için ilk yorumu yapabilirsin.