Evde Kumaştan Sarkaç Top Süs Yapmak

evde-kumastan-sarkac-top-sus-yapmak-600x415

Bu yazımda sizlere evde kumaştan sarkaç süs yapmak için güzel bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Bu sayede sizde evde kumaştan top sarkaç süs yapabilirsiniz.

Evinizde fazlalık kumaşlar varsa onları değerlendirebilirsiniz. Değerlendirme çalışmaları olarak sitemizde birçok projenin yapılışını gösteren resimli anlatımlarla videolu anlatımları bulabilirsiniz.

Yine bu yazımın hemen altında karşınıza evde kumaştan yapılan çalışmalara örnek birçok paylaşım çıkacak. Onları da inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz.

Bu yazımda paylaştığım çalışmada ise evde kumaştan sarkaç top süs yapmak için güzel bir resimli anlatım yer alıyor. Resimli anlatımından yararlanarak sizde aynısını yapabilirsiniz.

Top şekline getirmek için kendi yöntemlerinizi de uygulayabilirsiniz. Şimdi sizleri kumaş sarkaç top süs yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kumastan-sarkac-top-sus-yapmak

source : http://www.duitang.com/people/mblog/36905717/detail/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*