Evde Kurdele Nakışından Gül Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kurdele Nakışından Gül Yapımı – Resimli Anlatım

Bir önceki yazımda sizlere evde kurdele nakışından kasımpatı çiçeği yapılışı ile ilgili güzel bir resimli anlatım paylaşmıştım. Bu yazımda ise sizlere yine evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz çok güzel kurdele nakışından gül yapımını anlatan resimli anlatımlar paylaşacağım. Bu sayede sizde evde kurdele nakışından gül yapımını öğrenebilecek ve bu güzel çalışmayı çok kolay bir şekilde yapabileceksiniz.

Bu tür çalışmaları seviyorsanız? sitemizde yer alan dikiş nakış kategorilerine göz atmanızı öneririm. Evde kolay yapılan tüm dikiş nakış çalışmalarını sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Yeni çalışmaları sürekli olarak sizlere paylaşmaya devam ediyorum. Umarım beğeniyorsunuzdur. Sitemizde farklı çalışmalara da göz atabilirsiniz. Keçe kategorisinde yine bir çok çalışma sizleri bekliyor.

broderie au ruban rose – rose ribbon embroidery – Rosen-Band-Stickerei

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Evde Kurdele Nakışından Gül Yapımı – Resimli Anlatım için yorumda bulun

    Evde Kurdele Nakışından Gül Yapımı – Resimli Anlatım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evde Kurdele Nakışından Gül Yapımı – Resimli Anlatım için ilk yorumu yapabilirsin.