Evde Kurdele Nakışından Kasımpatı Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kurdele Nakışından Kasımpatı Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kurdele nakışı ile yapılan birçok çalışmayı sizlerin önüne getirmiştim. Dikiş nakış kategorisinde diğer çalışmaları görebilirsiniz. Bu yazımda ise sizlere evde kurdele nakışından kasımpatı yapımı ile ilgili güzel bir resimli anlatım paylaşacağım. Evde kolay yapılan çalışmaları sürekli sizlere paylaşmaya çalışıyorum. Umarım beğeniyorsunuzdur. Evde kolay yapılan çalışmaları bende çok beğeniyorum.

Hem yapımı kolay hem de ek kazanç isteyen hanımlara yeni satış ürünleri yapabilmeleri için rota olmuş oluyoruz. Kurdele nakışından kasımpatı çiçeği yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdaki adımları takip ederek, sizde evinizde bu güzel çalışmayı kolayca yapabilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen bayanlar özellikle bu çalışmayı öğrenmeliler. Bu sayede kasımpatı çiçeği figürünü yapıp, çeşitli işlerde süsleme veya sade olarak satışa sunabilirler.

evde-kurdele-nakisindan-kasimpati-cicegi-yapimi

source : https://hobbywork.ru/vyishivka-lentami-hrizantema/

Bandstickerei Chrysantheme – ribbon embroidery chrysanthemum – broderie au ruban de chrysanthème

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Evde Kurdele Nakışından Kasımpatı Yapımı – Resimli Anlatım için yorumda bulun

    Evde Kurdele Nakışından Kasımpatı Yapımı – Resimli Anlatım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evde Kurdele Nakışından Kasımpatı Yapımı – Resimli Anlatım için ilk yorumu yapabilirsin.