Evde Kuru Yapraklardan Kase Yapmak


Sonbaharda yerlere dökülen kuru ağaç dallarını toplayarak bu güzel çalışmayı sizde eğlenerek yapabilirsiniz. Evde kuru yapraklardan kase yapmak isteyenler için paylaştığım resimli anlatımda ne yapmanız tam olarak anlatılmış. Kuru ağaç yapraklarından vazo yapmak isteyenler için resimli anlatımda yapılış şekli verilmiş.

Öncelikle kuru ağaç yapraklarını topluyorsunuz. Ardından balon gerekiyor bize… balonu şişirip üzerine kuru ağaç yapraklarını yapıştırıcıya bandırıp yapıştırmamız gerekiyor. Yapıştırdıktan sonra donmasını bekliyoruz ve en sonunda balonu delip patlatıyoruz.

Bu sayede kuru ağaç yapraklarından kase çalışması da ortaya çıkmış oluyor. Sizde bu güzel çalışmadan yaparak evinizi güzelleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken kuru ağaç yaprakları biriktirmek, yapıştırıcı ve balon yardımı ile bu çalışmayı resimli anlatımdan yola çıkarak tamamlamak. Evde kuru ağaç yapraklarından kase yapmak için malzemeleri şöyle sıralayabiliriz ;

  • ağaç yaprakları.
  • yapıştırıcı.
  • balon.

Malzemeler oldukça basit bir şekilde bulunabilir ve hemen evinizde yapmaya başlayabilirsiniz. Şimdi sizleri evde kuru yapraklardan kap yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kuru-yapraklardan-kase-yapmak

Kuru yapraktan kase yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmadan yararlanarak sizde eğlenceli yaprak kaplar yapabilirsiniz. Bu çalışmayı oturma odasında masa üzerine düşünebilirsiniz. Aslında bu çalışmaya yapraktan lazımlık kase de diyebiliriz.

Çünkü üzerine önemli malzemelerinizi koyabilirsiniz. Benzer çalışmaları kendin yap bölümünde sürekli paylaşmaya devam ediyorum. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/40489818

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*