Evde Lale Nakış Örneği Yapmak

evde-lale-nakis-ornegi-yapmak-320x415

Bu yazımda sizlere bir önceki yazımda da olduğu gibi nakış işleme çalışmasının bir örneğini paylaştım. Bir önceki yazımda nakış çiçek örneği yapmak isteyenler için bir örnekti.

Bu yazımda ise evde lale nakış örneği yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Resimli anlatımda örnek ve şablon bir arada paylaşılmış.

Evde nakış işleri ile uğraşan bayanlara örnek olacak bu güzel çalışmaya benzer örnek çalışmalar bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Onlara da göz atabilirsiniz. Evde lale şeklinde nakış örneği arayanların da işine yarayabilir.

Şimdi sizleri evde kolay lale nakış örneği yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakacağım. Benzer çalışmaları yine bu başlık altından sizlere paylaşacağım. Kolay gelsin.

evde-lale-nakis-ornegi-yapmak

source : http://postila.ru/post/10985573

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*