EVDE LAVANTA KESESİ NASIL YAPILIR

EVDE LAVANTA KESESİ NASIL YAPILIR
EVDE LAVANTA KESESİ NASIL YAPILIR

evde lavanta torbası yapımı

Sizde öğrenerek evde kendinize lavanta keseleri yapabilirsiniz. Kolay anlatımı olan çalışmayı takip ederek sizde kısa sürede bu harika projeyi kendinize veya arkadaşlarınıza yapabilirsiniz. Evde lavanta torbası nasıl yapılır diyenler için paylaşmak istediğim bu güzel projeyi ben çok sevdim. Ne yapmanız gerektiği adım adım gösteriliyor.

Kısa sürede lavanta torbası yapabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Birisine hediye olarak vermeyi düşünüyorsanız da yine hazırlayarak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Anlatımlı lavanta torba yapılışı çalışmasında dikkat edilmesi gereken yerler var.

Adım adım takip ederek sizde çok güzel renkli ve eğlenceli lavanta torbaları yapabilirsiniz. Eğlenceli olan bu güzel çalışmayı komşunuza yada sevdiklerinize hazırlayıp, sunabilirsiniz. Güzel ve değişik bir çalışma olup, sizlerde öğrenerek yapabilirsiniz. Benzer çalışmaları sitemizde hemen altta bulabilirsiniz. İnceleyin derim.

EVDE LAVANTA KESESİ NASIL YAPILIR
EVDE LAVANTA KESESİ NASIL YAPILIR

Adım adım hazırlayan kişi anlatmış. Eline sağlık. Çok güzel yapıyor ve sizlere de öğretiyor. Sayesinde öğrendik. Sizde öğrenip yapabilir ve başkasına öğreterek yaptırabilirsiniz. Çeşitli lavanta torba modellerini ise resim olarak sitemizde bulabilirsiniz. Lavanta kesesi yani torbası yapılışı ile ilgili çalışma ile sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

video kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCVV9E0clmrxcWHfx3o8edpw

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*