EVDE LİMONA ŞEKİL VERMEK

evde-limona-sekil-vermek-554x415

Evde limona şekil vermek için bu tür çalışmalar veya nasıl yapıldığını gösteren resimli anlatımlar arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Bu yazımda sizlere limona nasıl şekil verip süsleyeceğinizi gösteren güzel bir paylaşım yaptım. Evde limona şekil vererek salata üzerine süs olarak kullanabilirsiniz.

Ancak bunun için resimli anlatımda görüldüğü gibi bu işi yapacağınız o aletten olması gerekiyor. Patates soyacağı ile de bu dediğim çalışmayı yapabilirsiniz. Kolayca yapıp limonu süsleyebilirsiniz. Tatil yerlerinde ve otellerde bu tür süsleme çalışmaları ile special adı altında çok pahalıya sofralara ürünler getiriyorlar.

Süslü tabaklara inanılmaz paralar harcanıyor. Bu tür süsleme çalışmalarını oradaki çalışanlar daha iyi bilirler ve nasıl yapacaklarını ezberlemiştir. Sizde onların ki kadar olmasa da bu tür limon süsleme veya karpuz süslü kesme çalışmaları yapabilirsiniz.

Evinizde yapıp, misafirlerinizi de şaşırtabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel örnekle baş başa bırakıyorum. Umarım bir yerde bir gün işinize yarar. Kolay gelsin.

source

evde-limona-sekil-vermek

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*