Evde Makrome İpiyle Süs Yapımı


Makrome ipiyle yapılan çalışmalar

Makrome ipinden kapı süsü çalışmalarını daha önce işlemiştik. Burada makrome ip kullanılarak yapılan birçok güzel örneği ele almak istedim arkadaşlar. Ama ilk olarak bu güzel çalışmayı denemelisiniz. Diğerleri altta benzer yazılar kısmında sizleri bekliyor olacak.

Evde uğraşabileceğiniz güzel bir çalışma paylaşacağım. Makrome ipiyle süs yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde bu güzel süs çalışmasını evinizde kolayca yapabilirsiniz. Makrome ip ile yapılanlar hem güzel oluyor. Hem de daha çok takı amaçlı yapılanları sevebilirsiniz.

Yapımı oldukça kolay ve resimli anlatımdan yararlanarak bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Resimli anlatımdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Makrome ipi ile yapılan diğer çalışmaları sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz.

Makrome ipiyle bileklik yapılışı gibi daha birçok çalışmayı sitemizdeki kendin yap kategorisinde bulabilirsiniz. Yine arama kutusuna makrome ipi yazarak arama yapmanız da yetecektir. Evde makrome ipiyle süs yapımını anlatan resimli anlatım ise şöyle ;

Evde Makrome İpiyle Süs Yapımı
Evde Makrome İpiyle Süs Yapımı

Makrome ipinden yapılan takı çalışmalarını da sitemizde bulabilirsiniz. Hem şık hem de gösterişli takılar yapabileceğiniz bir alan. Makrome ipiyle şekil verildiği için her türlü konuda çalışma yapılabileceğini düşünüyorum.

Makrome ip satın aldıktan sonra ne yapacağım diye düşünenler için alttaki örnekleri de incelemelerini öneririm. Birbirinden güzel ve değişik çalışmaları daha önce çoğu kez paylaşmıştık. Takı çalışması olsun, paspas yapılışı olsun veya makrome ipten yapılan değişik projeleri gördüğünüzde de şaşıracağınızı söyleyebilirim.

Birbirinden değişik makrome takı çalışmalarını buldukça yine sitemize eklemeye devam edeceğiz hanımlar. Bizi takip etmeyi bırakmayın. Makrome takı dünyasını önünüze getireceğiz. İyi geceler.

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*