Evde Mantar Tıpalarından Paspas Yapmak


İlginç çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere evde mantar tıpalarından paspas yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Şampanya tıpasından paspas yapmak için daha önce de benzer bir çalışma paylaştığımı hatırlıyorum. Öncelikle mantar tıpalarını ikiye bölmelisiniz. Böylece çok mantar tıpasına ihtiyacınız olmamış olur.

Yapacağınız paspas çalışmasını evinizin kapısının girişine, lavaboya veya çeşitli yerlerde kullanabilirsiniz. Hatta bu paspas çalışmasını yapıp satışa da sunabilirsiniz. Evde mantar tıpasından kolay paspas yapmak için paylaşacağım resimli anlatımda tüm adımlar gösteriliyor.

Nasıl yapacağınızı kolaylıkla öğrenebilir ve aynısından kendinize veya sevdiğiniz birisine yapıp hediye edebilirsiniz. Mantar tıpalarına benzer malzemeden de aynı çalışmayı yapabilirsiniz. Şarap mantarından paspas yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • mantar tıpaları.
  • yapıştırıcı.
  • keçe veya plastik malzeme.
  • makas.

Malzemeleri temin ettikten sonra mantar tıpalarını ikiye bölerek, paspas altı malzemenin üzerine yapıştırıcıyı sürdükten sonra tek tek yapıştırmanız yeterli oluyor. Kolay bir çalışma ve mutlaka evinize yapmayı düşünebilirsiniz. Şimdi sizleri mantar tıpasından paspas yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-mantar-tipalarindan-paspas-yapmak

Mantar tıpalarından paspas yapıp satabilir ve para kazanabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yaparak kolaylıkla satabileceğinizi söyleyebilirim. Birçok insan bu tür ilginç çalışmaları keyifle satın alacaklardır. Sizde evden para kazanmak istiyorsanız, bu güzel kendin yap projesini evinizde yapabilir ve ister kullanabilirsiniz. İsterseniz yapıp satabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://diyjoy.com/diy-wine-cork-crafts-craft-ideas

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*