Evde Mavi Erkek Patik Yapmak


Evde Mavi Erkek Patik Yapmak

Evde kolay patik yapılışı ile ilgili yazılarıma uzunca bir ara vermiştim. Bu yazımda sizlere resimli anlatıma sahip güzel bir mavi patik yapımı paylaştım. Resimli anlatımda ki adımlara uyarak sizde kolaylıkla mavi erkek patik yapımını öğrenebilirsiniz.

Evde mavi erkek patik yapmak isteyenler için sitemizde daha önce birçok detaylı çalışma paylaşmıştım. Anlatımlı olarak patik yapılışı ile ilgili çalışmaları sitemizde yer alan patik modelleri ve örgü işleri bölümlerinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Evde kolay erkek patikleri yapmak istiyorsanız bu yazımda paylaştığım resimli anlatımdan da yararlanabilirsiniz. Örgü işlerini fazla bilmediğim için resimli anlatımda yapılan çalışmayı sizlere anlık olarak yazamıyorum. Ancak örgü işlerinden anlayanlar bu modelin nasıl yapıldığını hemen çözebilecekler ve hemen yapmaya başlayabilirler.

Şimdi sizleri evde mavi erkek patik yapılışı ile baş başa bırakıyorum.

evde-mavi-erkek-patik-yapmak

Gördüğünüz gibi harika bir mavi patik yapılmış ve son karede harika gözüküyor. Sizde bu tür çalışmalar yapabilir ve yeni bebek bekleyenlere hediye edebilirsiniz. Hatta bu tür çalışmaları kendi bebeklerinize dahi yapabilirsiniz. Evde kolay bebek patik yapımı ile ilgili diğer çalışmalar için bu yazımın sonundaki benzer yazılar bölümüne göz atabilirsiniz. Yine bebek patikleri ve patik modelleri bölümünde de farklı çalışmalara ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://regina-crochegraficoseafins.blogspot.com/2014/07/tutoriais-sapatinhos-de-bebe.html

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*