Evde Merserize İpten Saç Bandı Yapımı – Resimli Anlatım


Evde Merserize İpten Saç Bandı Yapımı – Resimli Anlatım

Bu makalemde sizlere 10marifet sitesinde karşılaştığım çok güzel bir çalışmayı paylaşacağım. Evde merserize ipten saç bandı yapımı olarak adlandırdım. Ancak saç örgülü saç bandı şeklinde anlatımı mevcut. Yapımcısının da yine sitesinin kaynağını bu makalemin sonunda paylaştım. Dilerseniz o bloga da uğrayabilir ve yapımcısının diğer çalışmalarına ulaşabilirsiniz.

Saç bandı ile ilgili çalışmaları ilerleyen günlerde tekrar paylaşmaya devam edeceğim. Sizlerde böyle güzel çalışmalar yapıyorsanız, bize gönderin yayınlayalım.

Saç bandı yapımı ile ilgili daha önce de sitemizde farklı çalışmaları paylaşmıştım. Kendin yap kategorisine girerek diğer çalışmalara ulaşabilirsiniz. Yine bu makalemin sonunda sizlere farklı ve benzer çalışmalar karşınıza çıkacak. Dilerseniz o çalışmalara da ulaşabilir ve o örneklerden de yararlanabilirsiniz. Evde merserize ip veya farklı ip kullanarak bu güzel saç bandı çalışmasını sizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Resimli anlatımlar şöyle ;

Sizde bu güzel çalışmayı yapabilir ve güzel bir saç bandına sahip olabilirsiniz. Yapılışı ile ilgili tarif altta paylaştığım kaynakta yer almaktadır. Kolay gelsin.

source : http://emekilmek.blogspot.com.tr/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*