EVDE MUKAVVADAN 3 BOYUTLU KRİSTAL YAPMAK


Kağıttan kristal yapmak isteyenler için 3 boyutlu güzel bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Evde detayları tamamlayarak sizde kağıttan kristal çalışması yapabilirsiniz.

Kartondan kristal yapmak için öncelikle origami yani kağıt katlama sanatından az bir şey bilginiz olması gerekebilir. Kağıt katlama sanatı yani origami ile ilgili birçok çalışmayı sürekli olarak sitemizde paylaşıyorum.

Hem güzel çalışmalar karşımıza çıkıyor. Hem de ilk gördüğümüzde şaşırabileceğimiz birçok çalışmanın resimli anlatımındaki detayları uygulayarak adımlarını tamamladıktan sonra aynısını yapabilme şansımız oluyor.

Evde mukavvadan 3 boyutlu kristal yapmak için resimli anlatımdaki adımları uygulamanız yeterli olacaktır. Kartonu neresinden katlamanız gerektiği ve adımlarını nasıl uygulamanız gerektiği detaylı bir şekilde verilmiş.

Renkli mukavvadan veya el işi kağıdından bu güzel çalışmaları sizde evinizde çocuklarınızla eğlenme amaçlı kolaylıkla yapabilirsiniz.

Benzer origami şekil yapma çalışmalarına ise hemen bu yazımın altından ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri evde origami kristal yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

mukavvadan-3-boyutlu-kristal-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7327.html

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*