EVDE ÖRGÜ İŞİ PAPATYALI TUTACAK YAP

EVDE ÖRGÜ İŞİ PAPATYALI TUTACAK YAP
EVDE ÖRGÜ İŞİ PAPATYALI TUTACAK YAP

örgüyle papatyalı tutacak yapımı

Örgü işi papatyalı tutacak veya çiçekli tutacak yapmak isteyenler için bulduğum bu güzel çalışmayı sevebilirsiniz hanımlar. Değişik ve güzel bir uygulama. Örgüyle tutacak yaparak evde kullanabilir veya sevdiğiniz arkadaşlarınıza yada komşunuza hediye edebilirsiniz. Her zaman söylerim en güzel hediye örgü işi yapılıp verilendir.

Örgüsü kolay olan çalışmayı parça parça yapıp daha sonra birleştiriyorsunuz. İki renk örülmüş olan tutacak çiçek deseni ile ortaya çıkarılmış. İster papatyaya benzetin, isterseniz de çiçek yaprakları gibi parça parça yapın.

Örgüyle yapılan tutacak örnekleri sitemizde fazlasıyla var. Anlatımlı çalışmaları sitemizde bulabilir ve inceleyerek kolayca yapmasını öğrenebilirsiniz. Örgüler kısmında birçok güzel anlatımlı tutacak örneği yer alıyor.

Çiçek Motifli Tutacak Yapılışı
Çiçek Motifli Tutacak Yapılışı

Çiçek motifli tutacak yapımını takip ederek sizde evinizde kullanmak için veya çeyizlik saklamak için çok güzel örgü tutacak modelleri yapabilirsiniz. Çiçekli tutacak modelleri yaparak sizde boş zamanlarınızı bu tür güzel örgülerle geçirebilir ve yeni örgüler öğrenmiş olursunuz.

evde-orgu-papatyali-tutacak-yapimi
EVDE ÖRGÜ İŞİ PAPATYALI TUTACAK YAP

Anlatımlı çiçek motifli tutacak yapımı çalışmasını hazırlayanlara çok teşekkür ederiz. Hemen altta diğer çalışmalarına ulaşmanız için kaynak linkini paylaştık. Hazırlayan arkadaşın değişik projeleri var mutlaka göz atın derim.

video kaynak : https://www.youtube.com/channel/UC4GWRBI8kq-jNLd13_4joPw

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*