EVDE ÖRGÜ İŞİ PAPATYALI TUTACAK YAP

örgüyle papatyalı tutacak yapımı

Örgü işi papatyalı tutacak veya çiçekli tutacak yapmak isteyenler için bulduğum bu güzel çalışmayı sevebilirsiniz hanımlar. Değişik ve güzel bir uygulama. Örgüyle tutacak yaparak evde kullanabilir veya sevdiğiniz arkadaşlarınıza yada komşunuza hediye edebilirsiniz. Her zaman söylerim en güzel hediye örgü işi yapılıp verilendir.

Örgüsü kolay olan çalışmayı parça parça yapıp daha sonra birleştiriyorsunuz. İki renk örülmüş olan tutacak çiçek deseni ile ortaya çıkarılmış. İster papatyaya benzetin, isterseniz de çiçek yaprakları gibi parça parça yapın.

Örgüyle yapılan tutacak örnekleri sitemizde fazlasıyla var. Anlatımlı çalışmaları sitemizde bulabilir ve inceleyerek kolayca yapmasını öğrenebilirsiniz. Örgüler kısmında birçok güzel anlatımlı tutacak örneği yer alıyor.

Çiçek Motifli Tutacak Yapılışı

Çiçek Motifli Tutacak Yapılışı

Çiçek motifli tutacak yapımını takip ederek sizde evinizde kullanmak için veya çeyizlik saklamak için çok güzel örgü tutacak modelleri yapabilirsiniz. Çiçekli tutacak modelleri yaparak sizde boş zamanlarınızı bu tür güzel örgülerle geçirebilir ve yeni örgüler öğrenmiş olursunuz.

evde-orgu-papatyali-tutacak-yapimi

EVDE ÖRGÜ İŞİ PAPATYALI TUTACAK YAP

Anlatımlı çiçek motifli tutacak yapımı çalışmasını hazırlayanlara çok teşekkür ederiz. Hemen altta diğer çalışmalarına ulaşmanız için kaynak linkini paylaştık. Hazırlayan arkadaşın değişik projeleri var mutlaka göz atın derim.

httpss://www.youtube.com/watch?v=LhMbzeE3jb0

video kaynak : httpss://www.youtube.com/channel/UC4GWRBI8kq-jNLd13_4joPw

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. EVDE ÖRGÜ İŞİ PAPATYALI TUTACAK YAP EVDE ÖRGÜ İŞİ PAPATYALI TUTACAK YAP için yorumda bulun

    EVDE ÖRGÜ İŞİ PAPATYALI TUTACAK YAP için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak EVDE ÖRGÜ İŞİ PAPATYALI TUTACAK YAP için ilk yorumu yapabilirsin.