Evde Örgü Terlik Modeli Yapmak

evde-orgu-terlik-modeli-yapmak-513x415

Evde örgü terlik modeli yapmak için paylaştığım resimli anlatımda çok güzel bir evde nasıl yapılır projesi anlatılmış. Daha önce de evde kolay yapılan terlik veya patik çalışmalarının resimli anlatımlarını paylaşmıştım.

Evde kolay yapılan patik modeli veya terlik çalışmalarını yine benzerlerini bu yazımın altında görebilirsiniz. Resimli anlatımda aşamalar gösterilmiş. Evde patik yapmak isteyen bayanların işine yarayacağını düşünüyorum.

Bu tür çalışmaları hem seviyorum hem de yapımını anlatımlı sunmaları hoşuma gidiyor. Evde örgü terlik yapmak için sanırım daha önce birçok çalışmayı paylaştığımı hatırlıyorum.

Hepsini patik modelleri bölümünde veya kendin yap kategorilerinde bulabilirsiniz. Şimdi sizleri evde örgü terlik modeli yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-orgu-terlik-modeli-yapmak

source : http://www.usefuldiy.com/diy-knitting-slippers/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*