Evde Örgü Tığ İşi Renkli Kova Yapmak

evde-orgu-tig-isi-renkli-kova-yapmak-500x415

Evde örgü tığ işi renkli kova yapmak için paylaştığım bu güzel örnek çalışmaya benzer işler sizde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Evde örgü kova yapmak için sanırım daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım.

Bu yazımda paylaştığım çalışma da yine güzel bir proje olarak geldi bana… evde örgü renkli kova yapmak için paylaştığım resimli anlatımda hemen hemen nasıl yapıldığı tarif edilmiş. Ancak fazla ayrıntı bulunmuyor.

Örgü kova yapmak için önceden paylaştığım örnek çalışma bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Ona da bakın. Renkli örgü kova yapıp içine süs çiçek koyabilirsiniz.

Yada güzel çalışma olduğu için evinizde vitrin içine de koyabilirsiniz. Şimdi sizleri örnek olarak verilmiş evde örgü tığ işi renkli kova yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-orgu-tig-isi-renkli-kova-yapmak

source : http://weheartit.com/entry/225071985

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*