Evde Otantik Bileklik Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Otantik Bileklik Yapımı – Resimli Anlatım

Evde boncukları kullanarak çok güzel otantik bir bileklik yapabilirsiniz. Evde takı yapmayı sevenlerdenseniz? bu yazımda paylaşacağım anlatımlı çalışma çok hoşunuza gidecek. Malzeme olarak iğne, yapıştırıcı, boncuk ve kalın kağıt yeterli olacaktır. Kolaylıkla evinizde bu çalışmayı yapabilir veya benzerlerini kendinize göre üretebilirsiniz.

Evde otantik bileklik yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdaki adımları takip ederek, sizde evinizde bu güzel bileklik modelini yapabilirsiniz. Yaptığınız otantik bilekliği arkadaşınıza doğum günü hediyesi olarak da verebilirsiniz. Bileklik yapımı bittiğinde, ortaya çok güzel otantik bir bileklik çıkmakta… sonucu gördüğünüzde çok hoşunuza gidecek. Bu tür çalışmaları seviyorsanız? sitemizde yer alan takı kategorisine ve kendin yap kategorisine bakmanızı öneririm. Kolay gelsin.

source : https://biserok.org/obitateli-korallovogo-rifa/

authentischen Schmuck – authentic jewelry – bijoux authentiques

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Evde Otantik Bileklik Yapımı – Resimli Anlatım için yorumda bulun

    Evde Otantik Bileklik Yapımı – Resimli Anlatım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evde Otantik Bileklik Yapımı – Resimli Anlatım için ilk yorumu yapabilirsin.