Evde Otantik Bileklik Yapımı – Resimli Anlatım


Evde Otantik Bileklik Yapımı – Resimli Anlatım

Evde boncukları kullanarak çok güzel otantik bir bileklik yapabilirsiniz. Evde takı yapmayı sevenlerdenseniz? bu yazımda paylaşacağım anlatımlı çalışma çok hoşunuza gidecek. Malzeme olarak iğne, yapıştırıcı, boncuk ve kalın kağıt yeterli olacaktır. Kolaylıkla evinizde bu çalışmayı yapabilir veya benzerlerini kendinize göre üretebilirsiniz.

Evde otantik bileklik yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdaki adımları takip ederek, sizde evinizde bu güzel bileklik modelini yapabilirsiniz. Yaptığınız otantik bilekliği arkadaşınıza doğum günü hediyesi olarak da verebilirsiniz. Bileklik yapımı bittiğinde, ortaya çok güzel otantik bir bileklik çıkmakta… sonucu gördüğünüzde çok hoşunuza gidecek. Bu tür çalışmaları seviyorsanız? sitemizde yer alan takı kategorisine ve kendin yap kategorisine bakmanızı öneririm. Kolay gelsin.

source : http://biserok.org/obitateli-korallovogo-rifa/

authentischen Schmuck – authentic jewelry – bijoux authentiques

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*