Evde Para Kazanma Yolları 2021

evden para kazanılacak işler nelerdir? evden nasıl para kazanırız? evden kolay para kazanma yöntemleri nelerdir?

Evde para kazanma yolları 2021 ve sonrası için hayatınızın dönüm noktası olabilir! Malum, geçtiğimiz yıl pandemi süreciyle beraber yeni bir yaşam düzenine geçtik. Okullar ve ofisler evlere taşındı, birçok kişi işini kaybetti ve online sektöre yöneldi.

Bunu bir kenara bırakalım, zaten oturduğu yerden para kazanmak herkesin hayali. Özellikle bu; öğrenciler, engelliler ve küçük çocuğu olup çalışamayan anneler için daha da önemli. Evde para kazanma yolları 2021

Tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak yapabileceğiniz bu işlerle evinizden çıkmadan güzel paralar kazanabilirsiniz.

Evde Para Kazanma Yolları 2021
Evde Para Kazanma Yolları 2021

Fotoğraf Satmak

Fotoğrafçılığa ilgi duyuyorsanız tutkunuzu pasif gelire dönüştürebilirsiniz. Çektiğiniz fotoğrafları Getty Images, Shutterstock, AdobeStock, iStockPhotos gibi sitelerde yayınlayarak online portföyünüzü genişletebilirsiniz. Fotoğraflarınız satın alındıkça 0,45-1 dolar arasında ücret kazanırsınız. Evde para kazanma yolları 2021

Anket Doldurmak

Evden para kazanma yolları içerisinde en kolay olanlardan biri. Şirketler tüketici çıkarlarını, ürün ve hizmetlerini anketler vasıtasıyla kontrol ediyor. Anket sorularını yanıtlamaları karşılığında da insanlara ödeme yapıyorlar.

Anket doldurarak para kazandıran siteler arasında LifePoints, MyPoints, Fikir Pazarı, Toluna ve Swagbucks gibi platformlar bulunuyor. Sitelerin çoğu ücreti hediye kartları aracılığıyla ödüyor veya banka hesabınıza yatırıyor.

Ev Eşyaları Satmak

Kullanmadığınız eşyaları evinizde boş yere bekletmek yerine satabilirsiniz. Örneğin Letgo’da bir hesap açabilir, ürünlerinizin fotoğraflarını çekip buraya yükleyebilirsiniz. GittiGidiyor, N11, Sahibinden gibi pazaryerlerini de tercih edebilirsiniz. Evde para kazanma yolları 2021

Aynı şekilde kıyafetlerinizi de satabilirsiniz. Bunun için Gardrops ve Dolap  gibi uygulamalardan veya Facebook’taki ikinci el gruplarından faydalanabilirsiniz.

Sanal Asistanlık

Becerilerinizi online ortamdan kazanç hâline getirmeniz mümkün. 2021 evde para kazanma yolları içinde bir hayli popüler olan bu işi yaparak firmaların iş süreçlerinde rol alabilirsiniz.

Örneğin randevu planlama, sitelere fotoğraf yükleme, telefon görüşmeleri gerçekleştirme gibi görevleriniz olacak. Kolay değil ama getirisi yüksek. Aylık en az 3.000 TL kazandırır. Evde para kazanma yolları 2021

Online Eğitim Vermek

Uzman olduğunuz bir alan varsa, bu konuda kurs oluşturarak kazanç sağlayabilirsiniz. Bu herhangi bir şey olabilir. Fotoğrafçılık, SEO kursu, örgü, gitar veya İngilizce kursu… Udemy gibi platformlarda kurs eğitimi verebilir, ayda en az ortalama 3000-4000 TL para kazanabilirsiniz. Tabii kazancınız, kursu kaç kişinin aldığına göre değişecek.

Bebek ve Çocuk Bakıcılığı

Evden para kazanma yolları içerisinde modası hiç geçmeyecek olan bu iş, çocuklarla arası iyi olanlara göre. Çalışan ebeveynler, çocuklarına bakması için güvenilir birilerine ihtiyaç duyuyor. Evde para kazanma yolları 2021

Bazıları çocuğunu bakıcının evine bırakıyor, bazıları da bakıcının kendi evine gelmesini istiyor. Bir yandan günlük işlerinizi yaparken diğer yandan çocuklarla eğlenceli vakit geçirmek güzel olsa gerek.

Paketleme İşleri

Pandemi döneminde para kazanma yolları listesinin en iyilerinden biri de bu. Pek çok firma, eve paketleme işi veriyor. Çünkü kendi bünyesinde bunun için personel çalıştırmak ve ek masrafa girmek istemiyor.

Evde kürdan, pipet, kalem, nikah şekeri, kına, sabun gibi ürünleri paketleyerek düzenli gelir elde edebilirsiniz. Kazancınız elinizin hızına bağlı. Evde para kazanma yolları 2021

Reklam İzleyerek Para Kazanmak

En kolay evde para kazandıran yollar arasında gösterebileceğimiz bu iş, doğru siteleri tercih ederseniz size kazanç sağlar. Fakat elbette beklentinizi yüksek tutmamalısınız. Reklam izleyerek ayda binlerce lira kazanamazsınız belki ama hem boş vaktinizi değerlendirmiş olursunuz, hem de hiç efor sarf etmeden belli bir miktar kazanca ulaşırsınız.

Reklam izleyerek para kazandıran sitelerden bazıları şöyle: MyPoints, You-Cubez, Viggle, Swagbucks, InboxDolars.

Evde Para Kazanmak İçin Yapılabilecek İşler

Liste çok kabarık. Aşağıda sıraladıklarımız da güzel kazanç getirme potansiyeli yüksek işler: Evde para kazanma yolları 2021

 • Podcast yayını yapmak
 • Makale veya özgeçmiş yazmak
 • Müşteri hizmetleri temsilcisi olmak
 • Evcil hayvan bakıcılığı yapmak
 • Veri giriş elemanı olmak
 • Tişört tasarlayıp satmak
 • Organizasyonlar için yemek yapıp satmak
 • Terzilik veya ütü yapmak
 • Domain alım-satımı
 • Sosyal medya yöneticiliği yapmak
 • Özel ders vermek
 • Freelancer olmak
 • Çevirmenlik
 • Satış ortaklığı
 • Youtube kanalı açmak
 • Danışmanlık yapmak

Biz şu an spoiler verdik. Hepsine sıra gelecek. Tüm para kazanma yollarını en detaylı hâliyle sitemizde bulacaksınız!

para kazanın
para kazanmak mümkün
sahip olan
internet üzerinde
para kazanırken
para kazanabileceğinin
sahibi olduğunuz
evde para kazanmanın yolları
ihtiyacınız olan
o kadar
yöntemler arasında
para kazanma yolları arasında
sitesine üye
para kazanmak isteyen
para kazanmaya başlayabilirsiniz
ihtiyacınız olacak
para kazanmak istiyorsanız
gelir elde etmektir
arama motorlarına
ihtiyacınız var
 

Evden para kazanmanın fazlası yolu olsa dahi, aralarından seçim yapmakta zorlanabilirsiniz.

Bu makalemızda sizler hedefiyle seçtiğimiz evden para kazanmanın en iyi yollarından bahsedeceğiz. Gerçekten evden para kazanmak istiyorsanız bu makale size yeni bir hayatın kapılarını aralayabilir.“Evden nasıl para kazanabilirim? En iyi para kazanma yolları diyenler hedefiyle:

 

1- Freelance aratarak para kazanın
yaz-yaz-para kazan
Hiç para kazanmanın tek yolunun yazmak olduğunu düşündünüz mü? Kelimelere hakimseniz ve kesintisiz cümleler kurabiliyorsanız, kelime aratarak para kazanmanız muhtemel. Yazarak para kazanmak hedefiyle kullanılabilecek fazlası iş fırsatı vardır. Detaylı bilgi hedefiyle buraya tıklayın.

Mutlaka okuyun: Serbest meslek sahibi olmak isteyenler hedefiyle

 

2- Youtube ile para kazanın
Youtube ile para kazanın

Ciddiye alıp odaklandığınız prosese YouTube’dahi zaman geçirmek uzun vadede sizin hedefiyle kazançlı bir iş olur. Eğlenceli ve izlenebilir video içerikleri üretebilir ve abone sayınızı asgari birkaç bine çıkarabilirseniz, videolarınız yasenean reklamlardan gereğinden çok ilave gelir sağlayabilir. Çoğu Youtube kullanıcısı her yıl milyonlarca görüntüleme alır. Yani doğru içerik, doğru maksat kitle, doğru kabiliyet, bağlantılar ve zaman içinde, bu fikre adadıktan sonra yüz binlerce dolar kazanabilirsiniz. Youtube kanalı açmaya karar verdiğinizde en önemli şey videolarınızın niteliğidir. Bu yüzden videolarınızı oluştururken kaliteden ödün vermeyin. Ek olarak, videoların kalitesi izlenme sayısını etkilediği hedefiyle nitelikli bir kamera ve mikrofona yatırım yapabilirsiniz.

Mutlaka okuyun: Youtube ile nasıl para kazanılır?

 

3- Web sitesi – blog tasarımı
Bir internet sitesi oluşturun

HTML ve tasarımı biliyorsanız yahut hızlı bir şekilde öğrenebiliyorsanız, blog şablonları, art planlar, başlıklar, internet butonları ve benzeri. tasarlamaya başlayabilirsiniz. Nasıl yapılacağını öğrendikten sonra bunun gibi şeyleri geliştirmek ve kurmak epey basittir. Kendi başınıza öğrenebileceğiniz fazlası öğretici video var. Portföyünüzü oluştururken müşterilerinize olağanüstü fiyatlar sunun. Bloglama bilindik hale geldikçe, bu tarz çalışmalara olan talep de arttı.

4- damla nakliye
Doğrudan teslimat
Dropshipping, Amazon ilkin olmak suretiyle fazlası kişi tarafından uygulanmaktadır. Dropshipping, satıcının ürünleri stoklamadan satışa sunduğu iş modelidir. Bu sistemde satıcı alıcıları bulur, ürünün gönderileceği adresi ve ürünün fiyatını müşteriden alır ve mahsul fiyatını ve posta adresini direkt olarak tedarikçiye gönderir. Satıcının ünite karı, ürünün satın alındığı bedel ile satıldığı bedel arasındaki farktır. Tedarikçilerden mahsul numunelerinin beraberinde katalog ve broşür talep edebilirsiniz.


Okumalısınız: Dropshipping nedir? Nasıl yapıldı?

 

5- bebe bkesintisizlığı
Bir çocuğa bakmak
Tek ebeveynli aileler de girmek suretiyle çocuklu fazlası aile, belli sürelerde yarı zamanlı çocuk bakımı hedefiyle çok yüksek gereksinimlere sahiptir. Çocukları seviyorsanız ve boş zamanınız varsa, ebeveynleri uzaktayken çocuklara bakarak ilave gelir elde edebilirsiniz. Yalnızca bakımı en rahat olan çocukların yaş grubunu dahil ettiğinizden ve gerekli sertifikaları aldığınızdan güvenilir olun. Çevreye sahip olduğunuzda, kendi evinizi günlük olarak birkaç çocuğa baktığınız bir yer haline getirmeyi düşünün.

Ancak, kaç çocuğa bakabileceğiniz ve evin çocukların güvenliği hedefiyle nasıl kurulduğu hususu ile ilgili yasal kısıtlamalar vardır. Yetki sahibi makamlara başvuru ederek yasal düzenlemeler ile ilgili bilgi edinin. Belediyenizin internet sitesini görüşme ederek başvuru formlarına erişin. Sorumlu kurumlardan gerekli belgeleri aldıktan sonra başvuru formunuzu kullanarak belediye ile iletişime geçin. İşinizi başarı ile yürütmek istiyorsanız gerekli lisans ve izinleri almanız lazım olur. Evde çocuk bakımı ile nasıl para kazanılacağı ile ilgili daha çok bilgiyi burada bulabilirsiniz.

6- Ütü yaparak para kazanın
Demir
Geceleri yahut çocuklar uyur iken TV karşısında ütü yapılabilirsiniz. İyi bir ütü, ütü masası, askı ve ütü gücüne ihtiyacınız olacak. Müşterilerin ütü kıyafetlerini alın ve saatinde teslim edin. Facebook’ta tanıtım verin, arkadaşlarınıza ve ailenize elektronik posta gönderin yahut reklamlarınızı mağazalarda yayınlayın. Detaylı bilgi hedefiyle buraya tıklayın.

 

7- Dikiş yaparak para kazanın
schneider-dukkani-acmak

Moda, stil ve giyecek hala en kazançlı faaliyet alanları arasında yer almakta. Giysileri tamirat edebilirseniz, kişiliğe bağımlı yahut daha düşük para sarf etmek talip insanlardan meydana gelen sıksık büyüyen bir müşteri tabanına sahip olabilirsiniz. Ayrıca, bir iğne ve iplikle harikalar yaratabilirseniz, küçük başlayabilir ve işinizi büyütebilirsiniz.

Müşteriler, düzeltilmesi gereken kıyafetleri size getirir ve işiniz bittiğinde sizden alır. Bir dikiş makineniz varsa, gelişigüzel bir ilave ekipmana ihtiyacınız yoktur.

 

8- Kullanmadığınız odayı kiralayın
Oda kiralama para kazanın
Çok kazançlı bir iş fikri olan Airbnb’de misafirhanenizi kiralayarak sadece yasal para kazanmakla kalmaz, tıpkı vakitte yeni insanlarla tanışabilir ve isterseniz yeni dostlar edinebilirsiniz.

Her resepsiyonda sıksık aktif olmanız ve gelen misafirler hedefiyle alanı pak tutmanız lazım olur. Airbnb ile yer kiralamanın beraberinde bu işi bir ileri aşamaya taşıyabilir ve ilave bir ücret karşılığında konuklarınıza ayrıcalıklar ve kişisel deneyimler sunabilirsiniz. Mesela İstanbul’daki Mehmet Ağcan, 18. yüzyıl kostümü ve konuşmasıyla konuklarına yerel bir şehir turu sunuyor.

Mutlaka Okuyun: Airbnb ile Para Kazanın

 

9- İmalat ve satım … sabunlar, mumlar, losyonlar, kartlar vb.
Organik sabun

Teknik yeteneğiniz var mı? Becerikliyseniz, online gereç sipariş edebilir, istediğiniz ürünleri yapılabilir ve ardından bitmiş ürünleri Instagram, Etsy ve Gittigidiyor gibi sitelerde online olarak satabilirsiniz.

Bilezikler, telefon kılıfları, yüzükler, ev eşyaları ve daha fazlasını dünyanın en büyük özgür perakendecisi Etsy’de satın. Etsy, yaratıcı olan ve sanat ürünlerini satmak talip cümle alem hedefiyle mükemmel bir sitedir. Biraz boş zamanınız bulunduğu sürece, el sanatları, kendi evinizin rahatlığında yürütülebilecek en düşük sermayeli işlerden bir tanesidir. Artık kendi markanızı oluşturduğunuza ve alıcı kitlenizi genişlettiğinize göre, kendi online satım sitenizi kurabilir ve sattığınız ürünlerden çok daha çok kar elde edebilirsiniz. Hatta ürünlerinizi hayranlıkla kullanacak bir alıcı grubu bulursanız kendi markanızı dahi kurabilirsiniz.

Mutlaka okuyun: Evde ne üretip satabilirim?

 

10- Çevrimiçi anketlerle para kazanın
Anketleri tamamlayarak para kazanın
Çevrimiçi anketler sizi zenginleştirmeyebilir, ama size küçük miktarlarda nakit ve hediye çeki kazandırır. İnternette online anketler yürüten internet sitelerini arayın. Profil bilgilerinizi doldurarak bu sitelere üye olun. Bu siteler sadece sizin hedefiyle uygun anketleri bulunduğunda elektronik posta gönderecek ve anketler tamamlandıktan sonra ödemenizi derhal ödeyecektir.

11- Blog aratarak para kazanın

Binlerce blogcu; Yemek tarifleri, gezi, filmler, yaşam tarzı ve daha pekçok konuda içerik üretiyor, tanıtım ve iş ortaklıklarıyla ayda binlerce lira kazanıyor ve kendi kariyerine sahip.

Başlamak hedefiyle başlangıç, yazma yeteneklerinizi ilerletmek, belli bir kitleyi tespit etmek ve onların isteklerini öneme almak ve fazlası kişinin ve kullanıcının dikkatini çekecek bir blog oluşturmayı ve benimsemeyi öğrenmek olması gereklidir. sayfayı görüşme et. Ne kadar çok görüşmeci çekebilirseniz, o kadar çok para kazanabilirsiniz. Sevdiğiniz elektrikli ev aletleri ile ilgili blog yazıları yazmak dahi size fayda sağlayabilir. Blogunuzla para kazanmanın en kolay yolu Google Adsense (Google Ads) kullanmaktır. Bu sayede internet sitenizde Google reklamları yayınlayabilir ve ödemenizi her ay Google’dan alabilirsiniz.

Mutlaka Okuyun: Google AdSense ile Para Kazanın

Bloglama sürecinizi süratlendirmek istiyorsanız, her ay milyonlarca kişi tarafından görüşme edilen yeniisfikirleri.net internet sitemizi oluşturma ve geliştirme deneyimimizi sizinle paylaşabiliriz. Hem de, internet sitenizi sizin hedefiyle sıfırdan oluşturup size teslim edeceğiz. Bu size içerik üretmek, maksat kitlenizle haberleşme kurmak ve şüphesiz internet sitenize daha çok ademoğlu çekmek hedefiyle çokça zaman verir.

Okumayı unutmamalısınız: Şimdilik bir internet siteniz yok mu?

 

 

12- E-kitap aratarak para kazanın
e-kitap
Bilgilerinizi, alıcıların kabiliyet ilerletmek, kariyerlerini büyültmek yahut kendi işlerini kurmak hedefiyle kullanabilecekleri bir e-Kitapta toplamak, güçlü bir gelir kaynağı olur. E-Kitap işinize odaklanırsanız ve doğru kitleyi amaçlerseniz, yayıncılardan kitap fırsatları dahi alabilir ve kendi kişisel markanızı oluşturabilirsiniz.

E-kitaplar reel kitaplardan daha bilindik. Çoğunlukla insanlar kitaplarını kendi blogları aracılığı ile tanıtırlar. İlginizi çeken bir konu seçin ve onun ile ilgili yazın. Dilerseniz fantezi, bilim-kurgu yahut dram türünde bir kitap dahi yazabilirsiniz.

Okumalısınız: e-Kitap Yazarak Para Kazanın

13- Affiliate Marketing ile Para Kazanın
Ev-Ağı-Pazarlama-ile-Para-Kazanmak-Mümkün-
Kendinizi, ürünlerinizi, çalıştırdığınız ürünleri, tabi kuruluş pazarlamasını (tabi kuruluş pazarlaması) tanıtmak hedefiyle kullanabileceğiniz büsbütün ücretsiz daha geçmişte tasarlanmış bloglar vardır. Herhangi bir tasarım bilgi kapasitesi olmadan hoş ve okunabilir bir internet sitesi yapabilir, fikirlerinizi, görüşlerinizi yahut sevdiğiniz her şeyi dünyayla ücret ödemeden paylaşabilirsiniz. Sevdiğiniz bir konuda yazı yazmak gibi. Affiliate linklerini paylaşarak para kazanabilirsiniz.

Okumalısınız: üyelik nedir? Nasıl yapıldı?

14- Sosyal medya ipuçları

Hepimiz Facebook, Twitter ve benzeri. Web sitelerinde çok çok zaman harcamaktan şikayet ediyoruz. Öyleyse namacıyla bildiklerinizi kullanıp ondan azıcık para kazanmıyorsunuz? Birçok işletme, özellikle yeni kurulan şirketler ve üstelik influencerlar, sosyal medya ile çok ilgili ve bu nedenle kendilerine yardım edecek insanlar arıyor. Sayfalarda Fiverr, Bionluk ve benzeri. iş ilanlarını bulacaksınız.


Mutlaka Okuyun: Sosyal Medya Eksperi Olmak İçin Bilmeniz Gerekenler

 

15- çevrimiçi kurs

Uzman olduğunuz ve tutkuyla tabi olduğunuz bir konu varsa mutlaka okumanız hedefiyle size para verecek kişiler olacaktır. Yeteneklerinizi başkalarına hayatınızda, kariyerinizde yahut işinizde nasıl etkin olunacağını öğretmek hedefiyle kullanmak istiyorsanız “Udemy’de 140.000 Kursu Nasıl Sattım?” seksiyonuna bakmalısınız. Videoyu izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=dt2q2iHZ8og
Kendi çevrimiçi kursunuzu oluşturmaya hazır olduğunuzda Udemy sitesini kullanmanızı öneririz çünkü Udemy kursunuzu kolayca ve ucuza oluşturup satabileceğiniz bir platformdur. Hem de çevrimiçi kurslar meydana getirmek hedefiyle yüzlerce ücretsiz kaynak sunar.

Mutlaka Okuyun: Udemy Education ile Para Kazanın

 

16- Instagram


Instagram’dahi belli bir kitleye ulaştıktan sonra, büyük markalar ve diğer işletmeler, profilinizde paylaştığınız içerikle ilgili mahsul yahut hizmetleri pazarlamanıza olanak tanır. Pazarlama yeteneklerinizi binlerce aboneyle birleştirirseniz gönderi başına 500 ile 5.000 TL arasında kazanç elde edebilirsiniz. 

17- çevirmen

Dilbilgi kapasitesi ve anlamada iyi olan kendi dilinizden başka bir dilde yetkinseniz, tercüme hemen başlayabileceğiniz ve kendi evinizin rahatlığında üzerinde çalışabileceğiniz bir iştir. Fiverr, Bionluk gibi sitelerde iş bulabilir yahut dilerseniz bu sayfadan bize ulaşabilirsiniz.

Mutlaka Okuyun: Çeviri Yaparak Para Kazanın

 

18- Amazon’da Satış Yapın

Satacak ürünü olan cümle alem Amazon’da satabilir (eğer ürününüz yoksa Alibaba yahut Aliexpress.com’dan çok ucuza alıp yüksek kar marjı ile satabilirsiniz).

Mutlaka okuyun: Amazon’da satım yapmak isteyenler hedefiyle

 

19- Oyun oynayarak para kazanın


Hem para kazanmanın üstelik eğlenmenin açılmış ara en iyi yollarından biri oyun oynamaktır. Fakat her işte bulunduğu gibi daha çok kazanmak hedefiyle oynadığınız oyunda eksperlaşmanız gerekebilir.

Mutlaka Okuyun: Oynarken Para Kazanın

 

20- İş danışmanlığı

Yıllar içinde faaliyet alanınızda çoğu yararlı kabiliyet yahut sertifika edindiyseniz, bu bilgiyi boş vakitlarınızda yerel işletme sahiplerine tavsiyelerde bulunmak hedefiyle kullanabilmeniz mümkün. Ve böylelikle, büyük ihtimalle size çok çok kar getirecek bir yan işe başlayacaksınız. Pazarlama, iş stratejisi, üretim ve benzeri. Hangi alanda bilirkişi olursanız olun, yerel işletme sahiplerine sizi işe almaları hedefiyle inandırma edici bir elektronik posta gönderebilirseniz, onlara yardım etmek hedefiyle size ödeme yapmaya istekli çoğu işletme sahibi bulabilirsiniz. sorunlar.

 

21- Sanal yardım

Sipariş verirken bir numara mısınız? Her çeşitli işi yapabiliyorsanız, evde farazi bir asistan bulundurmayı düşünebilirsiniz. Elance, Indeed yahut Upwork’te olağanüstü işler bulabilirsiniz. Belirli anahtar kişilerle iletişim kurmak, profesyonel bağlantılar kurmak, yeni yetenekler üzerinde çalışmak (sunu, GIF yahut video oluşturma) olağanüstü olabilir.

 

22- Mobil programlarla para kazanın


Kalabilmek ve çok uğraşmadan para kazanmak istiyorsanız, sizin hedefiyle uygulamalar var. Bu uygulamaları telefonunuza indirerek ve gerekli işlemleri yaparak para kazanabilirsiniz.

23- Google tanıtım eksperı.

İnternet reklamcılığı ve pazarlama ile ilgili bir şeyler biliyorsanız, evden extra para kazanmanın en iyi yollarından biri işletmeleri Google Ads’de görüntülemektir. Fakat bu makaleye başlamadan önce çevrimiçi pazarlama yeteneklerinizi tazelemeniz ve Google tarafından ücret ödemeden sunulan Google Ads eğitimini tamamlamanız gerekir.

 

24- arama motoru eksperı (SEO eksperı)

Rakamlar ve kelimeler hususu ile ilgili iyiyseniz, internet sitelerinin Google’da nasıl sıralandığını öğrenebilir ve bu bilgileri Google’da daha üst sıralarda yer almak talip işletmelere sunabilirsiniz. Küçük bir işletme dahi çoğu durumda size binlerce dolar kazandırabilir. Ve size sunulan fırsatları iyi değerlendirirseniz, çok daha fazlasınu başarabilirsiniz.

Okumalısınız: SEO nedir? Nasıl yapıldı?

 

25- uygulama geliştirme


Hepimizin bildiği gibi bundan sonra hemen hemen her şey hedefiyle bir uygulama var. Fakat yenileri her zaman ortaya menfaat ve çok para getirir.

Günümüzde programlama bilgi kapasitesi olmadan uygulama geliştirme yapılabilmektedir. İşe başlamadan önce uygulama fikrinizi tarttığınızdan güvenilir olun. Uygulamanız en çok satan olmasa dahi, bazı değerli belirtiler edindiniz.

26- Stok foto

Mutlu aileler, baloncuk üflerken gülen çocuklar vs. Konu fotoğrafçılığı hususu ile ilgili deneyiminiz varsa, bir stok fotoğrafçısı olmayı düşünün ve fotoğraflarınızı Unsplash, ShutterStock, iStockPhoto gibi stok foto şirketlerine satılık olarak yükleyin. Yüklediğiniz fotoğraflar lisanslıysa lisans ücreti alırsınız. Unutmayın, bu işte gerçekte etkin olmak istiyorsanız, portföyünüzü sergileyebilmeniz ve hususi işbirlikleriyle daha çok para kazanabilmeniz hedefiyle muhtemel bulunduğunca çok foto çekmeniz lazım olur.

Mutlaka Okuyun: Fotoğraf Satarak Para Kazanın

 

27- Metin düzenleme ve yazma

Kelimeler bulunduğu prosese editörler de olacaktır. Aldığınız tertipli ücrete ilave olarak, serbest yayımcı ve revizyonn olarak çalışırken çoğu ilginç konuyu okuyabilir ve keşfedebilirsiniz. Çok çok kitap okuyorsanız ve günlük haberlerde imla problemleri görüyorsanız, bu iş hedefiyle doğru kişi olabilirsiniz.

 

28- Kullanılmış elektronik cihazları satın alın, temizleyin ve yineleme satışını yapın


Birçok kişi bozulmuş bilgisayarlarını, telefonlarını yahut kameralarını sebebini aramadan satıyor. Bunları yenileme imkanınız varsa, boş zamanınızda kullanılmış elektronikleri temizleyerek, problemleri gidererek ve satarak yapabileceğiniz bu iş fikrini bir düşünün.

 

29- data analizi

Rakamlarla aranız iyi mi? Birçok işletmenin data analizinde iyi olan kabiliyetli girişimcileri işe alması lazım olur. Doğru niteliklere ve deneyime sahipseniz, çok kazançlı bir iş olur. Upwork ve Digiserved gibi platformlar sadece iki örnektir, ama çoğu internet sitesi ilave iş arayan çoğu serbest çalışan analitik dehası hedefiyle olağanüstü fırsatlardır.

Okumalısınız: Büyük data nedir ve nasıl tahlil edilir?

 

30- yatırım

Yastığınızın altına para saklarsanız yahut tüm paranızı bir tasarruf hesabına yatırırsanız, akla yatkın yatırım yapın ve paranızı daha kazançlı kullanın. Bu, elbet, dikkatinizi gerektiren çoğu riski de beraberinde getiriyor. Paranızı ikiye katlamak istiyorsanız, kendinizi borsa hususu ile ilgili eğitmeli ve kısa sürede yüksek getiri vaat eden yatırım tuzaklarından korunmalısınız.

Okumalısınız: Yatırım nedir? nasıl yatırım yapılır

 

31- Defter tutma ve defter tutma


Son vakitlerde, çoğu küçük işletme ve start-up, daha elverişli fiyatlı bulunduğu hedefiyle yardım hedefiyle serbest çalışanlara yöneliyor. Bu, sayman olarak sayı becerilerinizi göstermeniz hedefiyle olağanüstü bir fırsat olur.

 

32- sosyal medya fenomeni

Sosyal medya fenomenleri, paylaştıkları gönderi başına yahut trend olan bir bağlantıdan binlerce okuma üretebilir. Fakat bunu yapmak hedefiyle sadakatli olmanız ve 10.000’den çok aboneye sahip olmanız lazım olur.

Mutlaka Okuyun: Trendyol ile Instagram’da Para Kazanın

 

33- hesap yöneticisi

Bazı şirketler müşteri hizmetleri hususu ile ilgili haricen yardım etmeye ihtiyaç duyar ve bu şirketlerin çoğu evden taşeron işçileri kabul eder. Upwork gibi serbest sitelere kaydolabilir ve işinize başlamadan önce mıntıka ile ilgili fikir sağlayabilirsiniz. Dilerseniz çevrimiçi bir takım oluşturabilir ve yönetebilirsiniz. Böylece iyi bir müşteri hizmetleri şirketine kayıt olur ve gelirinizi katlayabilirsiniz.

34- Gayrimenkul satım danışmanları

Emlak piyasası zaman zaman sıçramalar ve sınırlarla ilerliyor ve insanlar sıksık olarak gayrimenkul alıp satıyorlar. Bu, resmi iş ve mali yönetime bildik olan ve gayrimenkul üzerine ticari bir bakış açısına sahip profesyoneller hedefiyle fazlası fırsat sunar. Bu konulara bildik olan cümle alem, evden gayrimenkul danışmanlığı yapsalar dahi daimi bir müşteri kitlesine sahiptir. Bu alanda uzmanlaşmak kolay olmayabilir fakat özellikle internet sitelerinde ev listeleme ve insanları inandırma etme hususu ile ilgili kendinizi geliştirirseniz gerçekte iyi bir ilave gelir elde edebilirsiniz.

35- Bireye hususi mobilya imalatı

En sevdiğiniz hobinizi yahut zanaatınızı kazançlı bir işe dönüştürmek, sahip olabileceğiniz en tatmin edici deneyimlerden biri olur. Son yıllarda aniden çok ademoğlu sahip oldukları yahut kullandıkları her şey hedefiyle yüksek nitelikli kişiselleştirme talep etti. Zanaatkarlığınız müşterileriniz hedefiyle hususi mobilyalar yaratmanıza yardımcı oluyorsa, kendinizi şanslı saymalısınız. Sadece emlak sektörünün toparlanması değil, aynı vakitte şık müşteri sayısının artması dahi bu fikir fazlası kapıyı aralıyor ve büyüme hedefiyle fırsatlar sunuyor.

 

36- Mevcut bir site satın alın

Web siteleri pay senetlerinden o kadar farklı değildir. Bazıları size uzun vadeli büyük faydalar sağlayabilir. Yani bir bakışta bir şeyleri görme hususu ile ilgili iyiyseniz, bu para kazanma fikri tam size göre. Bu nedenle internet siteleri de aynı pay senetleri gibi sıksık alınıp satılır. Kullanıcı trafiğine, satım miktarına, alan namına yahut her bireyin gözden kaçırdığı diğer büyük para kazanma faktörlerine dayalı olarak internet siteleri satın alabilir ve satabilirsiniz. Bunun hedefiyle zaman zaman ülkemizde dünyaca meşhur “Flippa.com” yahut “R10.net” sitelerinin sattığı sitelere göz atabilirsiniz.

Mutlaka Okuyun: Web Siteleri Alıp Satarak Para Kazanın

 

37- Seslendirme ile para kazanın

Yeterince akıcıysanız ve ses tonunuz etkileyiciyse, fazlası dijital yayıncı (oyun geliştiriciler, animatörler ve eğitim kameramanları dahil) seslendirme hedefiyle size epey iyi ödeme yapacaktır. Seslendirme sanatçısı arayan bu yayıncılara Bionluk, Fiverr, Freelancer, Upwork gibi siteler yahut kendi siteleri üzerinden ulaşabilirsiniz. Hem de seslendirme ajanslarına dahi başvurabilirsiniz.


Mutlaka Okuyun: Seslendirme İle Para Kazanın

 

38- kariyer koçluğu

Tereddüt etmeden size en büyük karı getirecek işleri bulmanın sırrını keşfettiniz mi? Arkadaşlarınızın yahut iş arkadaşlarınızın hayallerindeki işi bulmalarına, mülakatları geçmelerine, daha iyi bir aylık hedefiyle pazarlık yapmalarına yahut terfi almalarına yardımcı olabilirseniz, başkaleri yardımınız hedefiyle size ödeme yapmaya istekli olur ve bu iyi bir şeydir, eğer zorunlu değilseniz. iş yerinde çok zaman geçirmek. gerçek.

Bunu yapar iken, insanlara gerçekte yardım eden fikriyat geliştirmeye ve işinizi arka vermek hedefiyle gerçekleştirdiğiniz vaka örneklerini toplamaya odaklanın.

39- Podcast

Ses içeriği biçiminde de tanınmış podcast’lerin kullanım oranı son yıllarda aşağı yukarı %32 arttı. Belirli bir konuda podcast’inizi izleyen tertipli bir kitleniz varsa, molalarda reklamlardan para kazanabilirsiniz. Örneğin, 20.000 ila 30.000 kişinin dinlediği bir podcast’in yayını başına 250 ila 500 TL arasında kazanç elde edebilirsiniz.

Örneğin Tim Ferriss Show, şimdilik “The 4-Hour Week”in yazarı Tim Ferriss’in birinci ticari podcast’idir. Bu podcast sayesinde Tim, son kitabı “Tools of Titans”ı New York Times’ın en çok satanlar listesine koymayı başardı ve geniş bir okur kitlesine sahip.

Tabii ki zaten bir takipçi kitleniz varsa podcast’lerinizi dinlemenizde bir mahzur yok.

Okumalısınız: Podcast’lerle Nasıl Para Kazanılır?

 

40- E-ticaret


Her yıl ortalama %25 büyüyen e-ticaret sektöründe yerini almak hedefiyle geç değil. Fakat bu işe girmeden önce, ayrıntılı araştırmanızı yapmak ve kendinize güven edilir bir kılavuz kazanmak, çabalarınızın boşa gitmemesi hedefiyle iyi bir fikirdir.

Mutlaka okuyun: E-ticaret yapmak istiyorum, ne satabilirim?

 

Evden Para Kazanmak İsteyen Kadınlara İpuçları

Sosyal medya, mamülünüzü yahut hizmetinizi sergilemenin en iyi yollarından biridir.
Bir şey satmak istiyor fakat gönderemiyorsanız, taşımalık şirketlerine danışın. Nakliye firmaları ile iletişime geçin ve fiyatları pazarlık etmeye çalışın.
Yapmayı sevdiğiniz ve etkin olduğunuz şeyleri düşünün. Bir işe başlamadan önce yasal kısıtlamaları denetleme ettiğinizden güvenilir olun.

 

Evden İnternetten Para Kazanmanın Yolları
Teknolojiye ve İnternete aşinaysanız, çevrimiçi para kazanmanıza yardımcı olabilecek fazlası ev tabanlı iş fırsatı vardır.


“Evden nasıl para kazanabilirsin? Bu sorunun yanıtını arayanlar hedefiyle en kazançlı ev iş fırsatlarını ve evden para kazandıran en ucuz işleri araştırmaya devam edeceğiz.

Ev hanımları, öğrenciler yahut emekliler hedefiyle evden para kazanmanın yolları bulunmaktadır. Günümüzde evden çalışmak hedefiyle fazlası iş fırsatı var. Peki evden nasıl para kazanılır? Erkek, bayan ve üniversite öğrencileri hedefiyle nasıl para kazanılır sorusunun cevaplarını detaylı bir şekilde bir araya getirdik.
okumaya devam et

Günümüzde evden fiilen para kazanmanın fazlası yolu var. Evden para kazanmanın fazlası yolunun beraberinde seçim yapmakta zorlanan insanlar dahi var.

Evden nasıl para kazanılır?

Evden para kazanmanın fazlası yolu bulunmaktadır ve bunlardan bazıları çok kolaydır. Hobileri olan kişiler onları işe dönüştürebilir ve insanlar evden iş yaparak ilave gelir elde edebilirler. Evden para kazanmak özellikle ev hanımları, emekliler ve öğrenciler hedefiyle gittikçe daha önemli hale geldi. Evden ilave gelir elde etmek hedefiyle yapmanız gerekli olanlar şunlardır:

– Yazarak para kazanın

– Youtube ile para kazanın

– blog yaratıcısı

– direkt olarak teslimat

– İş yarat ve sat

– Çevrimiçi anketlerle para kazanın

Erkek, bayan ve öğrencilerle nasıl para kazanabilirim sorusunun cevapları

Evden para kazanmanın fazlası yolu bulunmaktadır. Bunun dışında insanlara dahi fazlası faydası bulunmaktadır. Genellikle insanlar evden çalışırken iş ve hususi hayatlarını dengeleyebilir, kalabalık ve trafiğe maruz kalmadan extra gelir elde edebilirler. Ayrıca, konum ne olursa olsun, kendi evinizin rahatlığında her yerden çalışma esnekliğine de sahipsiniz. Evden çalışmak talip bayan, erkek ve öğrenciler hedefiyle çalıştırma olanakları şunlardır:

okumaya devam et
Şirketler birkaç bankanın yönetimini kullanıyor! Şubat ayına hususi %20 indirim
Kusmak
Bu oyunu 1 dakika oynayın ve her kişinin namacıyla bağımlı olduğunu görün
Çöl Düzeni (Strateji Oyunu)
tabu tarafından
– Kelimelere hakim olan ve kesintisiz cümleler kurabilen kişiler evden kelime başına para kazanabilirler. Sadece aratarak para kazanmak bugünümüzde pekçok kişinin tercih ettiği bir çalışma yöntemidir. Yazarak para kazanabileceğiniz fazlası iş fırsatı keşfetmek dahi mümkün olabilir.

– Youtube, kullanıcı sayısı epey çok olan sosyal medya platformlarından bir tanesidir. Aynı vakitte insanlara evden çalışma fırsatı verir. Youtube’dahi öneme alıp üzerine düşünerek çok şey kazanabilirsiniz. Eğlenceli ve izlenmeye kıymet video içerikler üreterek abone sayısını arttırmak mümkün olabilir. Oynatılan videolardan ve reklamlardan çok çok ilave gelir elde edebilirsiniz.

– HTML ve tasarıma bildik olan kişiler blog şablonları, art planlar, başlıklar, internet butonları ve benzeri. oluşturabilir. Genellikle yeterli altyapıya sahip kişiler bu tarz şeyleri geliştirerek kolayca para kazanabilirler. Bu alanda kendi başınıza öğrenebileceğiniz fazlası eğitici video dahi bulunmaktadır.

– Dropshipping, bugünlerde özellikle Amazon üzerinden fazlası kişi tarafından gerçekleşiyor. Dropshipping, satıcının ürünlerini biriktirmek zorunda kalmadan satabileceği bir iş modelidir. Bu sistemle satıcılar alıcıların sahibi olur, ürünlerin posta adresini ve ürünün fiyatını müşteriden alır ve direkt olarak tedarikçiye gönderir.

İçinde yaşam sürdüğümüz dünya düzeninden ve onun dikte ettiği sınırlardan kurtulmak ve opsiyon bir yaşam yaşam devam etmek talip pekçok ademoğlu var. Kimi gezi etmeyi hayal eder, bazısı sessiz ve ıssız bir yaşam sürer, bazısı aileleriyle birlikte evdedir. Herkesin sanal farklı olsa dahi hareket özgürlüğünü kısıtlayan masalardan kurtulmak ve bir şekilde hayatınızı değiştirecek para kazanmak, siz kendi başınıza vakitınızı yönetirken tümü bir araya geliyor. . İnternetten para kazanmanın en bilindik yollarını açıklamak ve hayallerinizi gerçekleştirmenin yolları bulunduğunu göstermek istedik.

İnternetten Para Kazanmak Sizin İçin Doğru mu? ne bekleyebilirsiniz
Başlamadan önce hayal kırıklığına uğratmamak hedefiyle bir şeyi açıklığa kavuşturmak istiyoruz:
Çok fiilen zengin olmak isteyenler hedefiyle uygun bir yol değildir. Sadece daha düşük çalışmak isteyenler hedefiyle de değil. Bunun altını çizelim. Tersine, kendi işiniz bulunduğu hedefiyle ücretli kariyerinizden çok daha çok çalışıyor olmanız muhtemeldir. İnternette yapılmış olması önemli olmadığı anlamına gelmez. Yakından takip etmeniz gereken bir iş takvimi, çok önemsenmesi gereken müşteri memnuniyeti, iş takibi gibi şeyler online iş hedefiyle de geçerlidir. Tek farkı, size büyük bir başarı ve hayallerin önündeki fazlası engeli yok eden bir niçin bulunduğuna inandığımız yer ve zaman özgürlüğü vermesidir.


Son olarak, alttakilerden birtakımlarını kariyere dönüştüren bazı iyi olanlar var, ama bunları yapmak istediğiniz şeyler hedefiyle ilave kaynak yaratma yöntemleri olarak düşünmenizi öneririz.

► Başlamadan önce !!
Hayaliniz gezi etmek şayet ve bu makaleyi okurken amacınız buna mali çözümler keşfetmek şayet bu 2 makaleyi mutlaka okumalısınız:
1. İş seyahati
2. Ucuz uçuşlar

Çevrimiçi hayatınızı iyileştirmekle ilgileniyorsanız, şunlar dahi ilginizi çekebilir:
Türkçe podcast’ler
Çevrimiçi eğitim programları
??

İNTERNET ÜZERİNDEN PARA KAZANMA OLANAKLARI
Her şeyden önce diyelim ki zekanız, kaleminiz, zevkiniz ve yeteneğiniz tümü işe yarayabilir. Bu erdemleri aşağıdaki şekillerde kiralayabilir yahut satabilirsiniz.

1. BION & FIVER – Hizmet satın yahut becerilerinizi değişme edin

Becerilerinizi online olarak bir hizmet olarak satabilirsiniz. Bu hizmetler neler olur? Satabilecekleriniz sadece yaratıcılığınızla sınırlıdır. İyi metinler yazar mısın? Sipariş üzerine metin yazın. Photoshop bilin, amblem tasarlayın, gezgin dilde uzmanlaşın, tercüme edin, avukat olun, yasal tavsiye alın. Emin olmasanız dahi çok satabilirsiniz: Sattığınız hizmet, bir yere gidip müşterinin istediği bir sloganı ifade etmek ve onu filme almak kadar basit olur. Kendi fiyatınızı siz belirlersiniz. Fiverr.com tüm dünyaya hizmet veren bir internet sitesi bulunduğu hedefiyle geliri daha çekici gelebilir ama İngilizce konuşabiliyor olmanız gerekiyor. Bionluk.com Türkçe versiyonudur.

Başarı Öyküsü: Biz Evde Değiliz’e konuk olan ve dünyayı gezme planlarının 25. yılını başarı ile devam ettiren küçük bir T1’de çekilen Crom ve Valine ikilisini hatırlıyor musunuz? Valine her ikisiyle de alakadar olmak hedefiyle bu internet sitelerinden para kazanıyor. Muhteşem hayatını görmek hedefiyle buraya tıklayın: Livin4Wheel

2. TWENTIFY – İşletmelerin gözü ve kulağı olun

En temizi çünkü birinin iş ilanınıza başvurmasını beklemek zorunda değilsiniz, sadece boş pozisyonlara gidin. Yani, günün nihayetinde, cebinize girenlerin kontroli sizde. Her şeyden önce, Twentify, benzeri olmayan bir telefon uygulamasıdır. Nasıl çalıştığını bir numuneyle açıklayalım: Mesela bir GSM firması kampanyaya katılıyor ve ülke genelindeki tüm şubelerinde kapı üstündeki cama göz hizasında poster asılmasını istiyor. . İyi yapılacağı hususu ile ilgili bir firma ile anlaşmaya varılırsa pahalıdır. Her ildeki her şubeye bir denetim ekibi göndermek büyük bir sorun. Bunun yerine, size güveniyorlar. Listelerdeki mağazalardan birine gitmeniz ve istediğiniz hizmeti almanız gerekiyor. Gizli müşteriler, mağazayı ele almak, müşterileri almak gibi şeyler olur. Uygulamada bunun gibi basit iş ilanlarını görebilirsiniz.

Başarı öyküsü: Burada anlatılanlardan maaş 800 TL kazanmak çok basit. Bahsedilen ayda 25.000 TL kazanan mecnun bir sincap dahi var.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu