Evde Paracord Bileklik Nasıl Örülür? – Resimli Anlatım


Evde kolay bileklik yapımı denilince akla en çok paylaşımıyla bizim sitemiz gelir. Çünkü her zaman yeni gördüğüm bileklik çalışmalarını sizlere bu başlık altından paylaşıyorum. El yapımı bileklik çalışmaları arıyorsanız, sitemizde yer alan kendin yap ve takı tasarım kategorilerinde birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz.

Bu gün ki makalemde sizlere evde paracord bileklik nasıl örülür? bununla ilgili güzel bir anlatımlı resim paylaştım. Resimli anlatımda gösterildiği şekilde sizde ipleri birbirine dolayarak harika paracord bileklikler yapabilirsiniz. Bu sayede evden para kazanmak istiyorsanız? paracord bileklik yapıp çok kolay bir şekilde turistik yerlerde turistlere satabilirsiniz. Farklı bileklik yapımı ile ilgileniyorsanız sürekli olarak değişik bileklik yada bilezik yapımı ile ilgili çalışmaları sitemizde paylaşıyorum.

Bileklik yapılışı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı resimler sayesinde sizde örnek resimlerde gördüğünüz rengarenk bilekliklere sahip olabileceksiniz. İster yapıp kendiniz kullanın, isterseniz bir arkadaşınıza hediye gönderin. Yada evden ek kazanç elde etmeyi düşünüyorsanız, yapıp satışa sunulacak yerlerde pazarlayın. Bileklik yaparak ve satarak ailenize ekstra katkıda da bulunabilirsiniz.

Paracord bileklik yapılışı ile ilgili altta paylaştığım anlatımlı çalışmayı takip edin ve sizde şahane bilekliklerin sahibi olun. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı sosyal hesaplarınızda paylaşmayı unutmayın. Kolay gelsin.

evde-paracord-bileklik-nasil-orulur2

Yukarıda gösterildiği gibi farklı renkte yapacağınız paracord bileklik için örme tekniği gösterilmiştir. İlk başta yapacağınız işlem ile diğerleri arasında oldukça fark var ve karıştırmamanız gerekiyor. Son işlemde ise paracord bileklik tamamen ortaya çıkmaktadır. Kolay gelsin.

Son resimde gördüğünüz gibi yapımını tamamladığınız paracord bileklikler harika gözüküyorlar. Yapıp satabilir ve ek kazanç elde edebilirsiniz. Yada doğum günü olan arkadaşlarınıza yapıp hediye edebilirsiniz. Gerçekten renkli bileklikler göze hem hitap ediyor hem de çok yakışıyor. Güle güle kullanın.

source : http://www.icreativeideas.com/how-to-diy-stylish-braided-bracelet/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*