Evde Pilates Topundan Avize Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Pilates Topundan Avize Yapımı – Resimli Anlatım

Sizlere daha önce bu çalışmayı balonla nasıl yapılacağını paylaşmıştım. Hatta sitemizde balondan avize yapımı ile ilgili çalışmaları ilgili kategori olan balondan yapılanlardan ulaşabilirsiniz. Bu yazımda da yine aynı teknik kullanılacak. Kalıbımız bu sefer balon değil pilates topu olacak. Evinizde pilates topu varsa o büyüklükte harika bir avize yapabilirsiniz. Öncelikle avize yapacağınız için pilates topunuza zarar gelmeyeceğini söylemek isterim. Evde pilates topundan avize yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan zaten nasıl yapacağınızı adım adım öğrenebilirsiniz.

Malzeme olarak pilates topu, strech film, çamaşır ipi, tutkal yeterli olacaktır. Filmi topun üzerine iyice sarmaladıktan sonra yapıştırıcı ile doladığınız ipin donmasını beklemeniz gerekiyor. Işık aparatını sokacağınız yerden pilates topunun havasını indirerek zarar vermeden çıkarabilirsiniz. Sonuç ise resimli anlatımdaki gibi karşınızda harika bir avize çıkmış olacak. Bu güzel çalışmayı evinizde eğlenerek ve kolaylıkla yapabilirsiniz.

evde-pilates-topundan-avize-yapimi

source : https://woodoco.com/blog/plates-isigi/

Pilates ball chandelier – Pilates balle lustre – Pilates-Ball-Kronleuchter

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Evde Pilates Topundan Avize Yapımı – Resimli Anlatım için yorumda bulun

    Evde Pilates Topundan Avize Yapımı – Resimli Anlatım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evde Pilates Topundan Avize Yapımı – Resimli Anlatım için ilk yorumu yapabilirsin.