Evde Plastik Şişeden Güneş Enerjisi İle Çalışan Lamba Yapımı

Pet Şişeden Güneş Enerjisiyle Çalışan Lamba

Güneş enerjisi ile çalışan lamba nasıl yapılır diyenler için ele aldığımız bu güzel çalışmayı sizde öğrenerek yapabilirsiniz. İcat yapmayı biliyorsanız, mutlaka incelemeli ve nasıl yapıldığını öğrenmelisiniz.

İlginç icatları paylaşmaya başladım. Bu çok hoşuma gitti. Gerçi nasıl yaptığını veya yapıldığını anlamadım ama, yine de sizlerle paylaşmak istiyorum. Evde plastik şişeden güneş enerjisi ile çalışan lamba yapmak isteyenler veya bu tür çalışmalara merak duyanlar bu yazımdaki çalışmayı inceleyebilirler.

Plastik şişe kullanılarak güzel bir proje yapılıyor. Güneş enerjisinden yararlanılıyor ve harika bir lamba sahibi oluyorsunuz. Yapmak isteyenler veya nasıl yapıldığını öğrenmek isteyenler paylaşacağım anlatımlı videoyu inceleyebilirler. Evde plastik şişeden güneş enerjisi ile çalışan lamba yapılışı ile ilgili çalışma ise şöyle ;

evde-plastik-siseden-gunes-enerjisi-ile-lamba-yapimi

Evde Plastik Şişeden Güneş Enerjisi İle Çalışan Lamba Yapımı

evde-plastik-siseden-gunes-enerjisi-ile-lamba-yapimi2

Yabancı videoyu izleyerek nasıl kolayca bir lamba yapacağınızı öğreneceksiniz. Kısa sürede yapılışını kavrayabilir ve hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Ancak biraz el becerisi ve bilgi gerekiyor. Bu yüzden ilk kez yapacaksanız yardım alınız.

httpss://youtu.be/o-Fpsw_yYPg

Solarleuchte – solar lamp – lampe solaire

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Evde Plastik Şişeden Güneş Enerjisi İle Çalışan Lamba Yapımı için yorumda bulun

    Evde Plastik Şişeden Güneş Enerjisi İle Çalışan Lamba Yapımı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evde Plastik Şişeden Güneş Enerjisi İle Çalışan Lamba Yapımı için ilk yorumu yapabilirsin.