Evde Plastik Şişeden Su Bardağı Yapımı – Resimli Anlatım


Evde Plastik Şişeden Su Bardağı Yapımı – Resimli Anlatım

Evde plastik şişeden su bardağı yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde çok güzel su bardakları yapabilirsiniz. Üstelik kulplu bardak olacak… nasıl olur? demeyin… çünkü resimli anlatımı gördüğünüzde olduğunu göreceksiniz. Evde plastik şişeyi kesip, resimli anlatımdaki gibi alt gövde kısmı ile üst şişenin ağız kısmını maket bıçağı ile kestikten sonra, yapıştırma işlemini yapmanız yeterli olacaktır. Ancak bardağı kestikten sonra keskin olacağı için çakmak ile veya ütünün arkasında ısıtıp dudakları etkilemeyecek şekilde şekillendirebilirsiniz. Evde plastik şişeden su bardağı yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

evde-pet-siseden-kulplu-su-bardagi-yapimi

Plastiktassen – plastic cup – tasses en plastique

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Evde Plastik Şişeden Su Bardağı Yapımı – Resimli Anlatım

  1. Bu bir cam şişe. Plastik değil. Orjinalinde camın nasıl kesildiği vs anlatıyordu. Keşke doğru bilgileri paylaşsanız daha inandırıcı olurdunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*