Evde Plastik Tabaktan Duvara Dekoratif Süs Yapımı – Resimli Anlatım


Evde Plastik Tabaktan Duvara Dekoratif Süs Yapımı – Resimli Anlatım

Evde plastik tabaktan duvara dekoratif süs yapmak ister misiniz? gelin bu yazımda paylaştığım çalışmayı sizde evinizde yapın. Yapması oldukça kolay ve eğlenceli olan bu çalışmayı çocuklarınızla veya eşinizle de yapabilirsiniz. Evinizde bu tür çalışmalar yaparak, hem evinizi güzelleştirebilirsiniz. Hem de evinize gelen misafirleri şaşırtabilirsiniz.

Plastik tabak kullanarak balık figürleri yapabilir ve duvara süs olarak kullanabilirsiniz. Evde plastik tabaktan balık figürü yapıp, evinizin boş duvarlarına yapıştırarak, harika bir görüntü elde edebilirsiniz. Evde plastik tabaktan balık yapımı ile ilgili daha önce bir paylaşımım olmamıştı. Bu yazımda gördüğünüz çalışmayı çocuklarınıza oyuncak olarak da kullanabilirsiniz. Evde kolay plastik tabaktan balık yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

Dekoration – decoration – décoration

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*