Evde Polar Kumaşından Taşıma Çantası Yapımı

Evde Polar Kumaşından Taşıma Çantası Yapımı

Evde kolay çanta yapımı ile ilgili çalışmaları gördükçe sizlerle de paylaşmak istiyorum. Çünkü bu tür çalışmaları çok beğeniyorum. Bu yazımda sizlere evde polar kumaşından taşıma çantası yapımı ile ilgili resimli anlatım paylaşacağım. Altta paylaştığım resimli anlatımdaki çalışmanın adımlarını takip ederek sizde çok güzel taşıma çantaları yapabilirsiniz.

Evde kolay taşıma çantası yapılışı ile ilgili sanırım bu paylaşacağım ilk çalışma olacak. Öncelikle resimli anlatımda paylaşılan çalışma da kamera taşıma çantası olarak düşünülmüş. Ancak çantanın içerisindeki bölme kısmını kendinize göre düzenleyebilir ve daha değişik taşıma çantası olarak projeyi geliştirebilirsiniz. Paylaştığım resimli anlatımdaki aşamaları yaparak sizde polardan taşıma çantası yapabilirsiniz.

Bu tür çalışmalar yaparak çok kolay bir şekilde turistik şehirlerde yaşıyorsanız, rahatlıkla satabilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen bayanlar bu çalışmaları kolaylıkla evlerinde zorlanmadan yapabilirler ve yine zorlanmadan yaptıkları taşıma çanta projelerine müşteri bulabilirler.

Gelelim evde polardan taşıma çantası yapılışı ile ilgili resimli anlatımlara ;

Polar kumaşı yerine farklı bir kumaş da kullanabilirsiniz. Ancak resimli anlatımdaki gibi kabarık durmayabilir. Bu yüzden yapacağınız çalışmada mutlaka sünger ve polar kumaşına benzer bir kumaş türü kullanmaya özen göstermeniz gerekiyor. Buna benzer bir çalışma daha önce keçeden çanta yapımı adında paylaşımım olmuştu. Diğer çalışmalar benzer yazılar şeklinde bu yazımın hemen sonunda karşınıza çıkacak. Yada kendin yap kategorisi veya keçe kategorilerine girerek diğer evde kolay çanta yapımı ile ilgili projelerin anlatımlarına ulaşabilirsiniz.

source : https://www.howjoyful.com/2012/06/camera-carrier-insert-tutorial/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Evde Polar Kumaşından Taşıma Çantası Yapımı için yorumda bulun

    Evde Polar Kumaşından Taşıma Çantası Yapımı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evde Polar Kumaşından Taşıma Çantası Yapımı için ilk yorumu yapabilirsin.