EVDE PÜSKÜLLÜ YELEK YAPILIŞI

püsküllü yelek modeli yapmak

Günümüzde en çok kazanan sektörlerden bir diğeri de moda sektörüdür. Bunun içerisin de de tekstil sektörü de yer almaktadır. Yeni kumaşlar yeni kıyafet modelleri ile yeni desenler her geçen gün başta kadınlar olmak üzere erkeklerin de bir o kadar ilgisini çekmektedir.

Artık sizler de kullanmadığınız ya da hoşunuza gide ama dışarıda kullanmaya müsait olmayan kıyafetlerinize püsküller yaparak onlara yeniden hayat verebilirsiniz. Genellikle yeleklerde bu yıl moda olan püsküller artık yelekler dışında da birçok üründe kullanılmaktadır.

Evde püsküllü yelek yapılışı oldukça basit ve kolay bir tasarımdır. Yaparken keyif alacağınız ve daha da fazla tasarım seçenekleri öğreneceğiniz kesindir. Evde canınız sıkılıyor ve ürünleriniz için tasarımlar yapmak istiyorsanız tam da doğru noktada bulunmaktasınız.

Bir tığ yardımı ile ve bir ip ile püskül yapmak istediğiniz ürünün bittiği noktalar dikme şekli ile püskülleri sarkıtarak elde edebilirsiniz. Evde püsküllü yelek yapılışı için lazım olan ürünler çok fazla değildir. Sizlerin kolayca bulabileceği ve elde edebileceği ürünlerdir.

Uzun sürenizi almayacağı gibi hoş bir görünüşe de sahip olabilme özelliğinde olması sizlerin bir tasarımcı bile olabileceğini gösterir. Sadece kendiniz için değil masa örtüsü gibi ev için kullanılabilen ürünlerde de bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Dekor amaçlı ve tasarım amaçlı da yenilikler yapabilmeniz sizlerin el becerilerinizi ve yeteneklerini de ortaya çıkartacaktır. Güzel tasarımlarınız ortaya çıkacaktır.

EVDE PÜSKÜLLÜ YELEK YAPILIŞI

EVDE PÜSKÜLLÜ YELEK YAPILIŞI

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yasemin dedi ki:

    bende yaptım. püsküllü yeleğim hayırlı olsun çok güzel oldu :)