Evde Renkli Arkadaş Bilekliği Nasıl Örülür?


Rengarenk arkadaş bileklik modeli

Evde renkli arkadaş bilekliği nasıl örülür? diyorsanız, bu yazımda paylaşacağım resimli anlatım ve videodan yararlanarak öğrenebilirsiniz. Örgü bileklik yapımını detaylıca anlatan aşamaları öğrenerek sizde kısa sürede el yapımı bileklik çalışmasını tamamlayıp, harika bir renkli arkadaş bileklik modeline sahip olabilirsiniz.

Evde bu tür güzel takı çalışmaları yaparak satabilir ve harika paralar da kazanabilirsiniz. Rengarenk arkadaş bilekliği yapmak için bu tür çalışmaları benzer şekilde daha önce de ele almıştık. Onları da inceleyebilirsiniz.

Renkli arkadaş bilekliği yapımında farklı renkleri kombine ettiğinizde ortaya harika ve güzel görünümlü el yapımı takı çalışmaları çıkabilmektedir. Arkadaş bileklik çalışmaları olarak değişik görünümü olan bu çalışmanın örgü işleyişi detaylıca verilmiş.

Örgü işi el yapımı takı çalışmasında hem altta resimli anlatım yer almakta. Hem de yabancı bir kaynakta gördüğüm benzer örgü işi takı çalışmasının detayları yer alıyor. İzleyerek anlatımlı takı çalışmasını kolayca yapabilirsiniz.

Renkli el yapımı bileklik yapmak veya benzeri takı çalışmalarını sizde yapıyorsanız? bizlere ulaştırabilirsiniz. Yine değişik ve güzel takı çalışmalarını sitemizde bolca bulabileceğinizi de belirtmek isteriz. Kolay gelsin arkadaşlar.

evde-kolay-renkli-arkadas-bilekligi-orme
Evde Renkli Arkadaş Bilekliği Nasıl Örülür?

1 Comment on Evde Renkli Arkadaş Bilekliği Nasıl Örülür?

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*