Evde Sarı Keçeden Fırfırlı Yastık Yapmak


Evde kolay keçeden fırfırlı yastık yapmak için bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaştım. Evde kolay fırfır yapmak için daha önce de çeşitli paylaşımlarım olmuştu. Resimli anlatıma bakarak nasıl fırfır yapacağınızı görebilirsiniz. Keçeden fırfır yaparak yastığın üzerine dikebilir ve harika yastıklar oluşturabilirsiniz. Evde sarı keçeden fırfırlı yastık yapmak için malzemeler de oldukça kolay bulunabilir.

Hobi malzemesi satan dükkanlardan veya incik boncuk satan dükkanlardan hazır keçe alabilirsiniz. İğne iplik hepimizin evinde vardır. Keçeyi ister makas ile yuvarlak kesin, isterseniz metal bir kalıp yapıp keçeye bastırdıktan sonra izini çıkarıp makas ile kesebilirsiniz. Keçeyi istediğiniz gibi kesebileceğiniz aletler de var ve satılıyor. İster satın alın isterseniz aynısını kalıp yapıp siz elden de yapabilirsiniz. Evde sarı keçeden fırfırlı yastık modeli yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

sari-keceden-firfirli-yastik-yapmak

Son karede gördüğünüz gibi sarı keçeden yuvarlak kesilen fırfır parçaları yastık kılıfının üzerine dikiliyor. İster mevcut yastıklarınızın üzerine dikin, isterseniz de yastıklara yeni kılıflar yapın. Kumaştan yastık kılıfı yaparak üzerine fırfır parçaları da dikebilirsiniz. Evlerinizde değişik renklerde fırfırlı yastık modeli yapabilir ve kullanabilirsiniz.

Eski klasik yastıklarınızdan sıkıldıysanız bu güzel çalışmayı yapabilir ve güzel dekorasyon eşyalarına da sahip olabilirsiniz. Evinizin dekorunu değiştirmeyi seviyorsanız bu güzel çalışma hoşunuza gidecek diye umuyorum. Keçeden sarı fırfırlı yastık yapmak için farklı çalışmaları buldukça sizlere bu başlıktan paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/41022303

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*