Evde Sarı Örgü Bebek Patik Modeli Yapmak

evde-sari-orgu-bebek-patik-modeli-yapmak-230x415

Evde kolay bebek patiği yapmak isteyenler için bu yazımda yine güzel bir resimli anlatım paylaştım. Hem örnek bir çalışma hem de sarı bebek patik modeli yapmak isteyenler için bir örnek olacağını düşünüyorum.

Yapımı tam anlamıyla adım adım verilmemiş ama aşama aşama sarı örgü bebek patik modeli yapmak isteyenler için yardımcı bir çalışma olacağını düşünüyorum. Daha önce sitemizde evde kolay bebek patik modeli yapmak isteyenler için resimli anlatımlar ve videolu anlatımlar paylaştığımı hatırlıyorum.

Bu yazımda da yine sizlere sarı renk örgü bebek patik modeli yapmak isteyenler için yardımcı olacak güzel bir örnek paylaştım. Şimdi sizleri evde sarı örgü bebek patik modeli yapmak isteyenler için örnek resimle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-sari-orgu-bebek-patik-modeli-yapmak

source : http://postila.ru/post/search?q=%D0%BF%D0%B8%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%BA%D0%B8&where=AllPosts

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*