Evde Strafordan Makyaj Kutusu Yapımı – Resimli Anlatım


Evde Strafordan Makyaj Kutusu Yapımı – Resimli Anlatım

Evde köpük kartondan çok güzel bir makyaj kutusu yapabilirsiniz. Strafordan makyaj kutusu yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizde çok şirin ve güzel bir makyaj kutusu yapabilirsiniz. Yine bu yazımda sizlere İngilizce anlatımlı video da paylaşacağım.

Köpük kartondan çok güzel bir makyaj kutusu yapıp, kullanabilirsiniz. Evde strafordan makyaj kutusu yaparak değişik bir makyaj kutusuna sahip olabilirsiniz. Strafordan makyaj kutusu yapmak için resimli anlatımdaki adımları takip edebilirsiniz. Yine dilerseniz paylaşacağım anlatımlı videodan da takip edebilirsiniz. Evde strafordan makyaj kutusu yapımı ile ilgili anlatımlar ise şöyle ;

Schaumkasten – foam box – boîte de mousse

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*