Evde Stres Topu Nasıl Yapılır?

stres-topu-nasil-yapilir-737x415

Evde Stres Topu Nasıl Yapılır?

Bu yazımızda sizlere evde kolaylıkla yapabileceğiniz stres topunun hazırlanışını sunacağız. Kolay bulabileceğiniz malzemeler sayesinde sizinde artık bir stres topunuz olacak. Malzeme olarak ihtiyacınız olan sadece un ve balon. Eğlenceli bir çalışma ve hemen yapabileceğiniz çok keyifli bir uğraş.

Paylaştığım anlatımlı videodan yararlanarak sizde bu güzel ve eğlenceli projeyi sağlıklı bir şekilde tamamlayabilir ve vakit geçirebilirsiniz. Evde stres topu nasıl yapılır? diyorsanız mutlaka bu yazımda paylaştığım anlatımlı çalışmaları inceleyin.

Benzer çalışmaları ve projeleri sitemizde yer alan oyunlar ve kendin yap kategorilerinde sıkça paylaşmaya çalıştım. Yine bu yazımın sonunda karşınıza benzer çalışmaların linkleri gelecek. O çalışmalara da göz atabilir ve inceleyebilirsiniz. Stres topu ile hem sakinleşirsiniz.

Hem de keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. İnsan bazen boş kaldığında veya kafasına bir şeyler taktığında bu hem sağlık hem de ruhen kötü sonuçlar verebilmektedir. Bu yüzden bu güzel çalışma ile sizde kendinize sağlıklı stres topları yapın ve eğlenin.

Sizde yapın, eğlenin, eğlendirin…

evde-stres-topu-hazirlama

evde-stres-topu-nasil-yapilir

evde-stres-topu-yapilisi

evde-stres-topu-yapimi

stres-topu-nasil-yapilir

stress ball – balle anti-stress – machen Stress-Bälle

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*