Evde Suntadan Kitap Kaplığı Yapmak

evde-suntadan-kitap-kapligi-yapmak-564x415

Bu çalışma bana çok ilginç geldi. Sizinle de paylaşmak istedim. Bu yazımda paylaştığım kendin yap projesinde evde suntadan kitap kaplığı yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Resimli anlatımda ne yapmanız gerektiği paylaşılmış. Yapmanız gereken sunta veya ahşap bir malzemeyi kitabın kap kısmına yapıştırmak. Oldukça kolay olan bu çalışma sayesinde sizde suntadan kaplı deftere veya kitaba sahip olabilirsiniz.

Okuduğunuz kitapları seviyorsanız ve kaplarının zarar görmesini engellemek istiyorsanız da bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz.

Evde ahşaptan kitap kaplama işlemi olarak da bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Şimdi sizi evde suntadan kitap kaplığı yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-suntadan-kitap-kapligi-yapmak

source : http://de.dawanda.com/do-it-yourself/basteln-und-gestalten/notizbuch-mit-kork-gestalten

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*