Evde Taşlı Bileklik Nasıl Yapılır

evde-tasli-bileklik-nasil-yapilir-600x415

Evde kolay bileklik yapmak isteyenler için bu günde çok güzel ve eğlenceli bir bileklik yapma çalışmasının resimli anlatımını paylaştım.

Evde kolay taşlı bileklik yapmak için daha önce de benzer çalışmaları sitemizdeki ” Takı Tasarım ” kategorisinde paylaşmıştım.

Bu yazımda paylaştığım taşlı bileklik nasıl yapılır sorularına da cevap olacak güzel bir çalışma sayesinde sizde kolay taşlı bileklik modeli yapmayı öğrenebileceksiniz.

Benzer çalışmalar bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da mutlaka incelemenizi öneririm. Bu yazımda paylaştığım çalışmanın yapımı aşama aşama resim edilmiş.

Bu sayede aşamaları sizde evinizde uygulayarak kolay taşlı bileklik modeli yapabilirsiniz. Elbiselerinize uyumlu renklerde taşlar seçebilir ve evde kolay taşlı bileklik yapmaya başlayabilirsiniz.

Malzemeleri incik boncuk satan dükkanlardan veya hobi marketlerden edinebilirsiniz. Şimdi sizleri evde taşlı bileklik nasıl yapılır sorularına cevap olacak resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-tasli-bileklik-nasil-yapilir

source : http://www.repiny.com/pin-7481.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*