Evde Telden Balerin Bebek Yapımı


Evde Telden Balerin Bebek Yapımı

Evde yapılan çalışmalara devam ediyorum. Bu yazımda sizlere tel kullanarak nasıl balerin bebek yapacağınızı gösteren güzel ve kolay resimli anlatımlar paylaşacağım. Her gün yeni bilgiler ve yeni çalışmalar paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda da yine sizlere çok farklı ve bu zamana kadar görmediğiniz bir çalışma paylaşacağım.

Bildiğimiz tel parçalarından önce balerin figürünü oluşturup, daha sonra peçete ile deri kısmını yaptıktan sonra ortaya gerçekten harika bir çalışma çıkıyor. Bu çalışmayı kendiniz yapabilir ve evinizde obje veya süs olarak kullanabilirsiniz. Yada sevdiğiniz birisine de el yapımı bu güzel çalışmayı hediye edebilirsiniz.

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*