Evde Telefon Kapak Süsleme


Evde Telefon Kapak Süsleme

Sahip olduğunuz cep telefonlarına her zaman farklı kapak mı alıyorsunuz? artık almayın. Çünkü kendi kapağınızı kendiniz süsleyeceksiniz. Bu yazımda sizlere evde telefon kapak süsleme çalışmasının resimli anlatımını paylaştım. Öncelikle bu çalışmayı yaparak hem telefon kapağı alma israfından kurtulmuş olacaksınız. Hemde istediğiniz şekilde ve resimde yada desende değişik iphone kapaklarına veya samsung cep telefonu kapaklarına sahip olacaksınız. İlk olarak bu çalışmada kullanacağınız malzemelere bakalım ;

  • şeffaf telefon kapağı.
  • makas.
  • desenli kitap kaplığı.
  • yapıştırıcı.

Kullanacağınız şeffaf kapağın içerisine oturacak şekilde istediğiniz desende veya resimli kağıdı yapıştırabilirsiniz. Öncelikle makas ile yapmak istediğiniz deseni kesip, telefon kapağı boyutunda oluşturduktan sonra yapıştırma işlemine geçebilirsiniz. Resimli anlatımda nasıl yapıldığı detaylı gösterilmese de, nasıl yapılacağını az çok kestirebilirsiniz. Sizi evde telefon kapak süsleme resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-telefon-kapak-susleme

Sizde cep telefon kapağı nasıl süslenir? diyorsanız, bu yazımda paylaştığım çalışmadan yararlanabilirsiniz. Daha önce de bu tür bir çalışma paylaşmıştım. Evde telefon kapağı süsleme çalışması yaparak değişik renkte veya desende cep telefonu kapaklarına sahip olabilirsiniz. Sıkıldığınızda hemen telefonunuzun kapağını değiştirebilir ve değişik kapaklarla telefonunuzu kullanma zevkini yaşamış olursunuz.

Bilgisayarınızda beğendiğiniz resimlerin çıktısını yazıcıdan aldıktan sonra şeffaf kapağın boyutuna göre kesip yerleştirerek de harika kapaklar yapmış olursunuz. Bu tür çalışmalarla hem alternatif desenli cep telefon kapaklarına sahip olmuş olursunuz. Hem de sıkıldığınızda yeni cep telefon kapaklarına para harcamamış olursunuz. Kolay gelsin.

source : http://theberry.com/2013/03/22/life-hacks-changing-lives-24-photos/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*