Evde Tığ İşi Bardak Altlığı Yapmak


Evde Tığ İşi Bardak Altlığı Yapmak

Tığ işi çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere evde tığ işi bardak altlığı yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Yapımını gösteren resimli anlatımdaki adımları takip ederek sizde tığ işi bardaklık veya tığ işi altlık yapmak istiyorsanız kolaylıkla bu örnekten yararlanarak yapabilirsiniz. Sitemizde diğer tığ işi çalışmaları kategori adı tığ işi olan bölümde bulabilirsiniz. Yine bu makalemin en sonunda altta farklı tığ işi yapılan çalışmaların resimlerini görebilirsiniz. Onları da incelemenizi öneririm.

Evde tığ işi bardak altlığı veya tığ işi nevale yapmak isteyenler bu güzel örnek çalışmadan yararlanabilirler. Örneği başka çalışmalarda da kullanabilirsiniz. Tığ işi bardaklık örneğinin resimli anlatımdan yararlanarak sizde benzer çalışmayı kolaylıkla yapabilirsiniz. Değişik çalışmalarda da tığ işi örgü modelini nevale veya motif olarak yararlanıp yapabileceğinizi unutmayın. Şimdi sizleri tığ işi bardak altlığı yapılışını gösteren resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

evde-tig-isi-bardak-altligi-yapmak

Bu güzel tığ işi çalışmasını beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayın. Benzer çalışmalara da tığ işi kategorisinde ulaşabilirsiniz. Bu yazımın altındaki benzer yazılar bölümüne de göz atmayı mutlaka unutmayın. Değişik tığ işi çalışmaları ilerleyen günlerde anlatımlı video ve resimleriyle paylaşmaya da devam edeceğim. Kolay gelsin.

source : http://www.lovethispic.com/image/38235/diy-crochet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*