Evde Tığ İşi Katmanlı Çiçek Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Tığ İşi Katmanlı Çiçek Yapımı – Resimli Anlatım

Tığ işi yazılarıma kaldığım yerden devam ediyorum. Önceki yazılarımda sizlere tığ işi çok güzel çiçek yapımı ile ilgili paylaşımlarda bulunmuştum. Bu yazımda ise sizlere farklı ve güzel bir çalışma paylaştım. Evde tığ işi katmanlı çiçek yapımı ile ilgili paylaşacağım resimlerden adım adım yapılışını öğrenebilir ve aynı çalışmayı sizde evinizde kolayca yapabilirsiniz.

Evden para kazanmak isteyen bayanlar bu modeli öğrenip yapabilirler ve çeşitli işlerde motif olarak kullanabilirler. Evde kolay yapılan tığ işi çalışmaları sitemizde yer alan tığ işi kategorisinde sürekli paylaşmaya çalışıyorum. Gerçekten karşıma harika çalışmalar çıkıyor. Diğer tığ işi çalışmaları bu yazımın sonunda karşınıza çıkacak benzer çalışmalardan da ulaşabilirsiniz. Sizinde bu tür çalışmalarınız varsa bize gönderebilir ve isminizle yayınlayabiliriz.

 

source : https://www.liveinternet.ru/users/womenstroy/post367401191/

gehäkelter Blume – crochet fleur – crochet flower

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Evde Tığ İşi Katmanlı Çiçek Yapımı – Resimli Anlatım için yorumda bulun

    Evde Tığ İşi Katmanlı Çiçek Yapımı – Resimli Anlatım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evde Tığ İşi Katmanlı Çiçek Yapımı – Resimli Anlatım için ilk yorumu yapabilirsin.