Evde Tığ İşi Kolay Bebek Patik Modeli Yapmak

evde-kolay-tig-isi-bebek-patik-modeli-yapmak-230x415

Uzun zamandır sizlere örgü işleri paylaşımı yapmamıştım. Bu yazımda sizlere evde tığ işi kolay bebek patik modeli yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Yapımını resimli anlatımdaki adımlara bakarak kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ben fazla tığ işi çalışmalar yapmadığım için resimli anlatımdaki detayları tam anlamıyla size aktaramıyorum. Fakat tığ işi ile uğraşan ev hanımları bu örnekteki çalışmayı çok kolay bir şekilde çözüp yapmaya başlayacaklardır.

Buna benzer birçok örgü bebek patik modeli yapımı ile ilgili çalışmaları sitemizde paylaşmıştım. Sitemizde yer alan bebek patikleri ve tığ işi kategorilerine bakarak diğer resimli anlatım ve anlatımlı videolara ulaşabilirsiniz. Şimdi sizi evde tığ işi bebek patiği yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kolay-tig-isi-bebek-patik-modeli-yapmak

source : http://postila.ru/post/search

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*