Evde Tığ İşi Örgü Bot Yapmak


Evde kolay tığ işi örgü bot yapmak için paylaştığım çalışmalara ek olarak bu gün çok güzel ve kaliteli bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Tığ işi bot şeklinde örgü patik yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan tığ işi örgü bot patik modeli yapmak için paylaştığım resimli anlatımda adımları takip ederek tığ işi çalışmalar yapan bayanlar bu güzel çalışmayı çok güzel bir şekilde yapabilirler.

Evde tığ işi çalışmalar yapmak için sitemizde yer alan tığ işi kategorisine göz atabilirsiniz. Ben fazla tığ işi çalışmaları yapamadığım için anlayan bayanlara paylaştığım bu güzel çalışmaları sürekli olarak paylaşmaya çalışıyorum. Paylaştığım resimli anlatımda detaylar verilmiş.

Adımları takip etmek yeterli oluyor. Şimdi sizleri evde tığ işi örgü bot yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

evde-tig-isi-orgu-bot-yapmak

Evde tığ işi örgü bot yapmak için paylaştığım resimli anlatımda son karede tamamlanmış hali de bulunuyor. Sizde evinizde bu güzel çalışmaya benzer projeler yapabilirsiniz. Fazla detay veremediğim için özür dilerim. Diğer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://postila.ru/post/29363004

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*