Evde Tığ İşi Örgü Çiçek Yapmak


Tığ işinden örgü çiçek yapımı

Bu yazımda sizlere evde tığ işi örgü çiçek yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Yapımı kolay görünüyor. Tığ işi çalışmalarla uğraşan ev hanımları bu güzel örneği evde kolaylıkla yapacaktır.

Bu tür çalışmaları yaparak örgü kazaklara, örgü berelere veya örgü battaniyelere motif olarak kullanabilirsiniz. Tığ işi çiçek motif örneği yapmak için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Evde örgü işleri yapmayı sevenler için sitemizde örgü işi, tığ işi kategorilerinde sürekli bu tür çalışmalar paylaşıyorum. Yine bu yazımın sonunda karşınıza tığı işi örgü motifleri örneklerine ulaşabilirsiniz. Tığ işi örgü çiçek motifi yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

evde-tig-isi-orgu-cicek-yapmak

Tığ işi örgü çiçek yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmadan yararlanarak sizde evde örgü işlerinizde kullanabilirsiniz. Anlatımda tüm detaylar var.

Ben pek tığ işi çalışmalar yapmadığım daha doğrusu yapamadığım için anlatımını fazla yapamadım. Ancak tığ işi çiçek yapmak isteyenler bu güzel örnekten yararlanabilirler.

Evde kolay tığ işi örgü çiçek yapmak için diğer çalışmaları sitemizde yer alan tığ işi kategorisinde bulabilirsiniz. Boş zamanlarınızda hemen hemen bu tür güzel örgü çiçek işlemeleri yaparak sizde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Günümüzde artık bu tür çalışmalar az yapılır oldu. Ama moda oldukları da aşikar. Bu yüzden sizde örgü işi çiçek motifleri hazırlamayı öğrenerek güzel süsleme çalışmaları ortaya çıkarabilirsiniz arkadaşlar.

source : http://stylowi.pl/40550848

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*