Evde Tığ İşi Örgü Sepet Yapmak

evde-tig-isi-orgu-sepet-yapmak-564x415

Bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Evde tığ işi örgü sepet yapmak isteyenler için paylaştığım resimli anlatımda tam detaylar verilmemiş.

Ancak tığ işi çalışmalar yapan ev hanımları örnekteki gibi çalışmanın aynısını yapabileceklerini düşünüyorum. Bu tür çalışmalar yaparak hem evinizde dekorasyon eşyası olarak kullanabilirsiniz.

İsterseniz süs olarak vitrinde tutabilir veya satışa sunup para da kazanabilirsiniz. Daha önce tığdan sepet örmek için veya tığ işi sepet yapmak isteyenler için çeşitli anlatımlar paylaştığımı hatırlıyorum.

Hatta tığ işi kategorisinde ve hemen bu yazımın altında tığdan yapılan çalışmaları görebilirsiniz. Şimdi sizleri evde tığ işi örgü sepet yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

evde-tig-isi-orgu-sepet-yapmak

source : http://constructdocuments.blogspot.com.es/2013/08/neon-natural-baskets.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*