Evde Tığ İşi Sepet Örme


Evde kolay yapılan örgü çalışmalarını sizlere paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere evde tığ işi sepet örmek isteyen bayanlar için güzel bir çalışma paylaştım. Resimli anlatımına ulaşacağınız tığ işi sepet çalışmasının nasıl yapılacağını adım adım takibini yaparak aynısını yapabilirsiniz. Tığ işi çalışmaları sizlere resimli anlatım ve videolu anlatım şeklinde paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda da yine paylaştığım çalışma sizlere resimli anlatım olarak sunuluyor. Tığ işi sepet örme işlemi yapmak isteyenler bu güzel çalışmayı uygulayarak resimli anlatımdan yararlanarak kısa sürede bu güzel çalışmayı yapabilirler. Evde kolay tığ işi örgü sepet yapmak için daha önce de çeşitli çalışmaları paylaşmıştım.

Diğer örgü çalışmalarını sitemizde yer alan tığ işi bölümünde bulabilirsiniz. Bu yazımın da sonunda tığ işi örgü sepet yapmak isteyenler için benzer çalışmalara ulaşabilirsiniz. Evde tığ işi sepet örmek isteyenler için resimli anlatım ise şöyle ;

evde-tig-isi-sepet-orme

Evde tığ işi örgü sepet yapmak için paylaştığım çalışmanın son karesine baktığınızda gerçekten ortaya güzel bir çalışma çıktığını görebilirsiniz. Sizde bu tür örgü sepet çalışmaları yaparak evinizde süs amaçlı kullanabilirsiniz. Evde kolay örgü sepet yapmak için tığ kullanabilirsiniz. Farklı olarak değişik çalışmalara sitemizde yer alan örgü işleri ile tığ işi bölümlerinden ulaşabilirsiniz. Farklı çalışmaları ilerleyen günlerde sizlere anlatımlı videolarıyla birlikte paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/40222859

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*