Evde Tığ İşi Sihirli Döngü Yapmak

evde-tig-isi-sihirli-dongu-yapmak-564x415

Tığ işi çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere evde tığ işi sihirli döngü yapmak için bir anlatımlı resim paylaştım. Örnek resimde nasıl yapmanız gerektiği basit bir şekilde gösterilmiş.

Evde tığ işi çalışmalar yapan bayanlar bu örnekten yararlanarak çok kolay bir şekilde aynı örneği yapabileceklerini düşünüyorum. Sitemizde yer alan tığ işi kategorisinde benzer birçok çalışmanın örneğine ulaşabilirsiniz.

Ayrıca makalenin hemen altında karşınıza çıkacak benzer yazılar bölümünden de farklı çalışmalara ulaşabilirsiniz. Evde tığ işi sihirli döngü yapmak için paylaştığım resimli örnekte kolay bir şekilde yapabilmeniz için kare kare anlatımı gösterilmiş.

Tığ işi ile uğraşan bayanlar sanırım resimli anlatımdan yararlanarak nasıl yapıldığını kavrayabilirler. Şimdi sizleri evde tığdan sihirli döngü yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-tig-isi-sihirli-dongu-yapmak

source : http://www.crochetme.com/forums/t/28917.aspx

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*