EVDE TÜLDEN PONPON YAPIMI

tülle ponpon yapılışı

Doğum günü gibi özel günlerde süs olarak kullanılan ponponlar hem tül olarak hem de ip olarak ikiye ayrılmaktadır. Daha farklı ürünlerden de yapılan bu ponponların genellikle yapı aşamasında kullanılan ürünü ip ya da tüldür eğer sizler de evde tülden ponpon yapma tasarımını hem denemek hem de yapmak istiyorsanız tek yapmanız gereken şey biraz zaman ayırmanız ve malzemeleri de eksiksiz bir şekilde hazırda bulundurmanız olacaktır.

İçi boş yuvarlak bir kartonun içerisine istediğiniz renkteki tülü dolayınız. Doladıktan sonra karton çizgilerinin olduğu yerlerden sırası ile kesiniz. Kesme işlemi de yaptıktan sonra ince bir ip ile oluşan ponponu bağlayınız. Kartondan çıkardığınızda tülden bir ponpon elde etmiş olursunuz.

Bu ponponları evinizin ya da kullanacağınız yaşam alanının tasarımına göre ayarlayabilirsiniz. Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra sizler de istediğiniz şekilde süsleyebilir ve yeni dekorlar elde edebilirsiniz. Evde tülden ponpon yapma bu kadar basit ve çok fazla vakit almayan bir tasarımdır.

Yatak odanızda banyonuzda ve birçok kullanım alanınızda kullanabilir güzel bir aksesuar elde edebilirsiniz. Sadece tülden değil başka ürünlerden de bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Arabanızda aksesuar olarak kullanabilir ya da kendiniz için de aksesuar şeklinde kullanabilirsiniz.

Ponpon yapmak bu kadar basit ve keyifli bir işlemdir. Evde canınız sıkılıyorsa da bu ponponlardan yaparak yeni güzel tasarımlar elde edersiniz.

EVDE TÜLDEN PONPON YAPIMI

EVDE TÜLDEN PONPON YAPIMI

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. EVDE TÜLDEN PONPON YAPIMI EVDE TÜLDEN PONPON YAPIMI için yorumda bulun

    EVDE TÜLDEN PONPON YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak EVDE TÜLDEN PONPON YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.