Evde Tunus İşi Bebek Battaniyesi Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Tunus İşi Bebek Battaniyesi Yapımı – Resimli Anlatım

Bebeğiniz için bir bebek battaniyesi yapmayı düşünüyorsunuz? ancak elinizde bir örnek veya şablon yok… üzülmeyin. bu yazımda sizlere evde tunus işi bebek battaniyesi yapımı ile ilgili güzel bir resimli anlatım paylaştım. Umarım işinize yarar.

Tunus işi örgü tekniği oldukça kolay olan ve bayanlar arasında en çok tercih edilen örgü işlerinin de başında gelmektedir. Bu yazımda sizlere resimli bir anlatım paylaştım. Ancak anlatımını veren bir de video paylaştım. Tunus işi örgü tekniğini anlatan anlatımlı videodan yararlanarak paylaştığım resimli anlatımdaki bebek battaniyesini yapmayı öğrenebilirsiniz.

Malzemeler :

  • ucu çengelli bir şiş.
  • belirlediğiniz renkte yünler.

Tunus işi örgü tekniğini yaparken tek ucu kancalı olan şişle de örebilirsiniz. Yine iki tarafı kancalı şişlerle de iki farklı renkteki tunus işi örgüyü kolaylıkla örebilirsiniz. Alttaki anlatımlı çalışmaları inceleyebilirsiniz.

evde-tunus-isi-bebek-battaniyesi-yapimi

resim kaynak : https://www.bilgievim.net/tunus-isi-bebek-battaniyesi-resimli-anlatim/

httpss://www.youtube.com/watch?v=SSTpAu5HJZ4

Üstteki videoda anlatımlı olarak detaylı Tunus işi bebek battaniyesi yapılışından bahsedilmektedir. Üstteki resimli anlatımı yapabilmeniz için videoyu izlemenizi öneriyorum. Kolay gelsin.

Tunisie couvertures d’affaires – Tunisia business blankets – Tunesien Geschäfts Decken

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Evde Tunus İşi Bebek Battaniyesi Yapımı – Resimli Anlatım için yorumda bulun

    Evde Tunus İşi Bebek Battaniyesi Yapımı – Resimli Anlatım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evde Tunus İşi Bebek Battaniyesi Yapımı – Resimli Anlatım için ilk yorumu yapabilirsin.