Evde Tuvalet Kağıdı Rulosundan Kalemlik Yapımı – Resimli Anlatım


Tuvalet Kağıdından Kalemlik Yap

Tuvalet kağıdı ile kalemlik yapımı için aşamaların kolay olduğunu söylemeliyim. Evde biriktirdiğiniz karton veya tuvalet kağıdı rulolarını bu güzel çalışmada değerlendirebilirsiniz. Güzel kalemlikler yapabilirsiniz. Çocuklar bayılacak.

Tuvalet kağıdı rulosundan oyuncaklar yapıldığını paylaşmıştım. Bu yazımda ise sizlere okul öğrencilerinin işine yarayacak güzel bir çalışma paylaşacağım. Tuvalet kağıdı rulosundan kalemlik nasıl yapılır? demeyin. Çünkü yapılıyor. Bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizde bu güzel çalışmayı çocuklarınız için yapabilirsiniz.

Evde tuvalet kağıdı rulosundan kalemlik yapılışı sayesinde sizde atık tuvalet kağıdı rulolarını bir araya getirip, onlardan çok güzel bir kalem kutusu yapabilirsiniz.

Tuvalet kağıdı rulosundan değişik şekiller, oyuncaklar veya objelerin yapıldığını gördük. Bu seferde yine tuvalet kağıt rulolarını bir kalemlik yapmak için kullanalım. Evde tuvalet kağıdı rulosundan kalem kutusu yapılışı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı resimler ise şöyle ;

porte-plume fait – penholder made – Federhalter gemacht

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*