Evde Tuvalet Kağıdı Rulosundan Oyuncak Roket Yapımı

Evde Tuvalet Kağıdı Rulosundan Oyuncak Roket Yapımı

Tuvalet kağıdı rulosuyla birçok şey yapılabildiğini önceki paylaşımlarımda gördük. Bu yazımda paylaşacağım çalışma yine tuvalet kağıdı rulosuyla yapılıyor. Ancak keyifli ve eğlenceli bir oyuncak yapılışını paylaşacağım. Çocuklarınız ile keyifle yapabileceğiniz bu güzel oyuncağı çocuklarınız çok sevecek. Resimli anlatımda da gördüğünüz gibi bitik tuvalet kağıtlarından çıkan ruloları atmıyoruz ve onları kullanarak roketimizin parçalarını oluşturuyoruz.

Evde tuvalet kağıdı rulosundan oyuncak roket yapılışını isterseniz çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz. Hem onların eğlenceli zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz. Hem de bittiğinde el yapımı bir oyuncak sahibi olmuş olurlar. Evde tuvalet kağıdı rulosundan roket yapılışı ile ilgili anlatımlı resimde ki gibi adımları takip ederek aynı çalışmayı kolaylıkla evinizde yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

evde-tuvalet-kagidi-rulosundan-oyuncak-roket-yapimi

jouets en papier – paper toys – Papierspielzeug

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Evde Tuvalet Kağıdı Rulosundan Oyuncak Roket Yapımı için yorumda bulun

    Evde Tuvalet Kağıdı Rulosundan Oyuncak Roket Yapımı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evde Tuvalet Kağıdı Rulosundan Oyuncak Roket Yapımı için ilk yorumu yapabilirsin.