Evde Tuvalet Kağıdı Rulosundan Oyuncak Roket Yapımı


Evde Tuvalet Kağıdı Rulosundan Oyuncak Roket Yapımı

Tuvalet kağıdı rulosuyla birçok şey yapılabildiğini önceki paylaşımlarımda gördük. Bu yazımda paylaşacağım çalışma yine tuvalet kağıdı rulosuyla yapılıyor. Ancak keyifli ve eğlenceli bir oyuncak yapılışını paylaşacağım. Çocuklarınız ile keyifle yapabileceğiniz bu güzel oyuncağı çocuklarınız çok sevecek. Resimli anlatımda da gördüğünüz gibi bitik tuvalet kağıtlarından çıkan ruloları atmıyoruz ve onları kullanarak roketimizin parçalarını oluşturuyoruz.

Evde tuvalet kağıdı rulosundan oyuncak roket yapılışını isterseniz çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz. Hem onların eğlenceli zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz. Hem de bittiğinde el yapımı bir oyuncak sahibi olmuş olurlar. Evde tuvalet kağıdı rulosundan roket yapılışı ile ilgili anlatımlı resimde ki gibi adımları takip ederek aynı çalışmayı kolaylıkla evinizde yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

evde-tuvalet-kagidi-rulosundan-oyuncak-roket-yapimi

jouets en papier – paper toys – Papierspielzeug

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*